Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

A.S. CRÉATION X-RAY – TAPETY PRO MODERNÍ INTERIÉR

Kolekce tapet X-Ray od renomovaného výrobce značky A.S. Création ukazuje neobvyklé, průhledné vzory s květinovým vzhledem. Upravte si svůj dům a udělejte si ho útulnější díky tapetám od výrobce AS Création.

Dozvědět se více

A.S. Création X-Ray

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

A.S. CRÉATION X-RAY – TRANSPARENTNÍ TAPETY NA ZEĎ

Svěží a květinové světy motive tapety ve fascinujícím podsvícení činí sílu přírody předmětem moderních živých návrhů.  Tapety z kolekce X-Ray od A.S. Création kombinují jemné fialové, modré a růžové odstíny s bílou a krémovou barvou. Květinové tapety nabízejí ideální prostředí pro dekoraci s květinami a moderním příslušenstvím.

Kolekce X-Ray zahrnuje hojnost autentických květinových tapet, které připomínají rentgenové snímky a odhalují tajemství rostlin a květin. Pozadí původní květinové tapety jsou udržovány v jednoduchém krémovém tónu a vytvářejí směs autenticity rentgenového a milujícího květinového designu.

A.S. CRÉATION X-RAY – Květinové tapety

Velké diagonální květy připomínají havajské květinové řetězy a vyzařují nádech exotiky. V jasných barvách, jako je tyrkysová, oranžová a růžová, vytvářejí designové tapety hravou atmosféru, zatímco tapety v černobílém vzhledu dodávají interiéru mírný lesk. Kolekce X-Ray od společnosti A.S. Création přichází s různými druhy květin, aranžmá a barvami a nabízí širokou škálu moderního designu interiéru. Rovnoměrně uspořádané sasanky vytvářejí elegantní prostředí v klidné paletě barev.

Prostorová tapeta s rovným pruhem strukturují místnost, ale zároveň vytváří dynamický obraz s lipovými listy ležícími na sobě, jejichž barva a průhlednost vynikají navzájem a zajišťují hloubku místnosti. Černobílá tapeta vytváří klasickou atmosféru, zatímco růžová a fialová vytváří teplo.

Jemné dekory listů ve světlých odstínech šedé zajišťují uvolněnou náladu a vyrovnanost. Stylové průhledné vzory ukazují křehkou strukturu listů a zaručují uvolněnou atmosféru. Květinové tapety X-Ray lze ideálně kombinovat s moderním a světlým nábytkem.

A.S. CRÉATION X-RAY – Květinové a moderní tapety

Kromě atraktivních květinových dekorů z kolekce X-Ray od A.S. Création, poskytuje tato kolekce i pruhovanou tapetu s vlnitým pohledem na rozmanitost a dynamický život.

Světelné čáry pruhované tapety jsou krásné a vytvářejí příjemné prostředí. Kolekce tapet A.S. Création X-Ray vystihuje svůj název a odkazuje na elektromagnetické vlny interpretované nepravidelnými pruhy tapet. Tímto způsobem jsou tapety moderní a přirozené a jsou spojeny jedinečným způsobem.

A.S. Création X-RAY – TAPETY Všech druhů

Monochromatické tapety kolekce X-Ray představují celou duhu barev: Svěží a letní barvy, jako je zelený, oranžový a tyrkysový kontrast s nenápadnými a moderními tóny v šedé, krémové a tlumené šedé modré a hluboké bordó červené.

Monochromatické tapety nabízejí vynikající příležitosti kombinovat tapety s jinými doplňky v místnosti. Kombinujte například průhlednou květinovou tapetu s čerstvou, monochromatickou tapetou a vytvořte syntézu dynamiky a nezákonnosti přírody na jedné straně a fyzických zákonů a modernosti na straně druhé.

A.S. CRÉATION – VÝROBCE TAPETY

Výrobce A.S. Création se sídlem v Gummersbachu je mezinárodně známý svou všestranností a vysokou kvalitou svých tapet a ročně vyrábí více než 1 000 kusů, které vás upoutají svou individualitou. Zaměstnanci, kteří jsou skutečnými odborníky v jejich oboru, každou kolekci propracují do nejmenších detailů. Díky moderním výrobním procesům a následnému zpracování nejkvalitnějších materiálů si můžete být jisti, že s A.S. Création je to víc než jen nákup motivů pro vaši zeď.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!