A.S. CRÉATION TRENDWALL – TAPETY PRO TRENDY INTERIÉR

Tapety z kolekce Trendwall od A.S. Création jsou v moderních barvách a d…

Přečtěte si více
20 / 41 Produkty

A.S. CRÉATION TRENDWALL TAPETY – BESTSELLER

Kolekce Trendwall od A.S. Création nekonečné množství vzorů. S vynikajícími grafickými dekory, mnohostrannými květinovými aranžmá a trendy s kameny a zvířaty se budete va vašich pokojích cítit skvěle. Zdokonalené tapety, které jsou reliéfní i matné, lesklé a třpytivé efekty dodají zdi okouzlující vzhled.

Kolekce Trendwall nejen zaujme svým moderním designem, ale inspiruje také díky všestrannosti moderních tapet. A.S. Création Trendwall se díky své rozměrové stabilitě snadno nalepuje na zeď a lze jej také použít v kuchyni nebo koupelně.

A.S. CRÉATION TRENDWALL TAPETY – ZVÍŘECÍ TAPETY

Zvířecí tisky jsou opět velmi populární ve světě módy a inspirují se díky svému přirozenému designu. Zvířecí tisky, jako jsou leopardí nebo tygří vzory, představují na jedné straně divočinu a na druhé straně luxus a eleganci. Zvířecí design se proto hodí do každého designu. Tapety kolekce Trendwall převzaly trend zvířecího designu a interpretovaly jej velmi módním způsobem.

A.S. CRÉATION TRENDWALL TAPETY – TRENDY INTERIEROVÝ DESIGN

Pokud zvířecí vzory nejsou to, co hledáte, ale stále dáváte přednost moderním vzorovým tapetám, v kolekci Trendwall od A.S. Création najdete to, co hledáte. Jsou zde převzaty různé styly a někdy interpretovány v přímé linii, někdy dynamicky a někdy velmi abstraktně.

Severský styl je v současné době obzvláště populární a moderní. Barevná paleta s velmi jasným a modrým podkladem tvoří skandinávskou tapetu, která je interpretována velmi puristicky v kolekci Trendwall. Mottem je grafika a geometrie, protože módní trojúhelníkový design připomíná třpyt moře, zatímco kulatá grafika vyvolává ve vašich pokojích část retro pocitu.

A.S. CRÉATION – VÝROBCE TAPETY

Výrobce A.S. Création se sídlem v Gummersbachu je mezinárodně známý svou všestranností a vysokou kvalitou svých tapet a ročně vyrábí více než 1 000 kusů, které vás upoutají svou individualitou. Zaměstnanci, kteří jsou skutečnými odborníky v jejich oboru, každou kolekci propracují do nejmenších detailů. Díky moderním výrobním procesům a následnému zpracování nejkvalitnějších materiálů si můžete být jisti, že s A.S. Création to je víc než jen nákup motivů pro vaši zeď.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více