A.S. CRÉATION SUMATRA – TAPETY S NÁDECHEM PŘÍRODY

Tapety ze sbírky Sumatra od A.S. Création vytvoří atmosféru velk&…

Přečtěte si více
20 / 42 Produkty

A.S. CRÉATION SUMATRA – TROPICKÉ, VULKANICKÉ TAPETY

Ostrov Sumatra představuje rozmanitost přírody: krajinu charakterizují členité hory, sopky, úrodná pole, bažiny, Indický oceán, jezera a tropický deštný prales. A to je přesně to, co tapety z kolekce Sumatra od A.S. Création odráží.

Různé tapety zaujmou divokou povahu indonéského ostrova stejně jako všestranný a vícevrstvý materiál, ze kterého jsou tapety vyrobeny. Tyto tapety na stěnách vytváří velmi moderní a relaxační prostředí. Tapety si hrají s různými strukturami, barvami a vzory. Můžete si vybrat z fauny a flóry nebo kombinovat obojí.

A.S. CRÉATION SUMATRA – TAPETY S DŽUNGLÍ VŠUDE KOLEM

Speciální kolekce Sumatra tvoří husté scenérie džungle, jemné bambusové vzory a peří, stupnice a přírodní vzhled. Exotické dekory přinášejí do každé místnosti trochu tepla a vytvářejí poněkud extravagantní, ale uklidňující atmosféru. Zejména velmi hustá palmová tapeta vypadá v monochromatické barevné paletě a podrobném designu velmi rezervovaně a nevyzpytatelně.

V závislosti na stylu vybavení máte na výběr letní, žlutou, svěží zelenou, kultivovanou tyrkysovou nebo vyhrazené barvy, jako je šedá a bílá. Mřížkový vzor vytváří lineární akcenty, které vytvářejí stimulující kontrast mezi přirozeností a grafickou linearitou nad tropickým designem.

A.S. CRÉATION SUMATRA TAPETY – ZE SUMATRY DO ŠVÉDSKA A JAPONSKA

Přírodní nástěnné tapety v kolekci Sumatra svědčí nejen o divoké přírodě Sumatry, ale lze ji také přiřadit k jiným stylům. Nechte se inspirovat přírodou a vaše zdi budou úplně jiné a živé.

Pokud dáváte přednost chladnějším odstínům a nenápadnému stylu Skandinávie, najdete v kolekci Sumatra také přitažlivou tapetu peří, která podle našeho názoru také připomíná listy. Jemné bohatství detailů vypadá velmi moderně a připomíná jemné struktury rostlin a ptačí peří. Smyslně vyhrazená barevná paleta, která udržuje tón na tónu, přesvědčí kultivovanými nuancemi v mátě a zlatě, růži a světle modré, stejně jako antracit a krém. Přitažlivost této vkusné designové tapety spočívá v kombinaci divoké přírody a grafického designu, což se odráží také ve stylu Art Deco.

A.S. CRÉATION SUMATRA TAPETY – JEDNODUCHÝ STYL

Kromě vkusné tapety nabízí kolekce Sumatra také tapetu v jasných barvách a vynikající přírodní vzhled. Široká škála barev sahá od pastelové máty, žluté, zelené, tmavě růžové nebo meruňkové až po jemné nuance, jako je bílá, krémová, šedá, až po silné a povzbuzující barvy, jako je antracit, zelená a hnědá.

Zvláštním vrcholem těchto tapet je elegantní přírodní vzhled a atraktivní struktury. Ve sbírce A.S. Création Sumatra najdete skvrnitou a vodovou optiku, která vytváří výraznou lehkost a jemné pruhované povrchy, které připomínají struktury kůry nebo jemných listů.

A.S. CRÉATION – VÝROBCE TAPETY A.S. CRÉATION SUMATRA

Výrobce A.S. Création se sídlem v Gummersbachu je mezinárodně známý svou všestranností a vysokou kvalitou svých tapet a ročně vyrábí více než 1 000 kusů, které vás upoutají svou individualitou. Zaměstnanci, kteří jsou skutečnými odborníky v jejich oboru, každou kolekci propracují do nejmenších detailů. Díky moderním výrobním procesům a následnému zpracování nejkvalitnějších materiálů si můžete být jisti, že s A.S. Création to je víc než jen nákup motivů pro vaši zeď.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION SUMATRA!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY A.S. CRÉATION SUMATRA NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY A.S. CRÉATION SUMATRA

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION SUMATRA V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více