A.S. CRÉATION SIMPLY DECOR - JEDNOTLIVÉ TAPETY PRO KAŽDÝ VKUS

Barevné, rozmanité a individuální tapety - s kolekcí tapet…

Přečtěte si více
-75%
origin-claim

A.S. CRÉATION SIMPLY DECOR – TAPETY S UNIKÁTNÍMI MOTIVY

Kolekce Simply Decor od A.S. Création nabízí bohatý výběr vzorových tapet. Inspirativní kávové motivy zkrášlují vaši kuchyni v každém okamžiku, zářící prostorové tapety ve tmě nechají rozzářit oči dětí a dekorativní rezavé vzory s vintage efektem přinášejí do vašeho obývacího pokoje pocit půdního prostoru.

Jako zvýraznění jsou zobrazeny roztomilé pandy a barevné papoušky, ale také současný trend tapety dřevo look byl upraven několika způsoby do několika motivů. Grafické návrhy ve 3D vzhledu ukazují celou krásu tapety a lze je kombinovat s černobílými tapetami nebo tapetami v jemných odstínech, jako je šedá, béžová a stříbrná.

A.S. CRÉATION SIMPLY DECOR – JEDINEČNÉ TAPETY PRO JEDINEČNÉ LIDI

Pokud jste přítelem vzorované tapety a máte rádi neobvyklé motivy, pak kolekce Simply Decor je pro vás to pravé ořechové. Optika puzzle zanechává hravou a tajemnou postavu, zatímco tapety s motivem knihy vás zvou k příjemnému večeru a začtení se do vaší oblíbené knihy.

Zvlášť krásná je ptačí tapeta s porcelánovým dekorem, která je zdobena vázami a motýly. Jeřáby reprezentují symbol obezřetnosti a bdělosti a vylepšují elegantní čínskou tapetu, která vás zavede zpět do doby dynastie Ming.

Tapety s námořními motivy a nápisy vás zavedou na cestu do vzdálených zemí a retro tapety připomínající staré reklamy vás zavedou zpět do 50. let. Vznešené nástěnné tapety s výřezy ze stropní fresky Sixtinské kaple Michelangela vykouzlí historickou a dech beroucí atmosféru.

A.S. CRÉATION SIMPLY DECOR – TAPETY DO KUCHYNĚ A KOUPELEN

Tapeta promění kuchyni v místo k odpočinku. Díky moderní tapetě s návrhy kaváren se stanete baristou a vykouzlíte malé bistro ze své kuchyně. Nástěnné tapety s bylinnými motivy zajišťují zábavu a kreativitu při vaření. Příjemné nápisy jako „Home“ a „Welcome“ zaručují pohostinnou atmosféru a harmonickou atmosféru.

Dlaždice na tapety se stimulujícím designem modré a bílé ornamenty zajišťuje relaxaci a příjemnou atmosféru. Tapety, které připomínají frisiánský porcelán, vás zvou k odpočinku a příjemnému čaji nebo kávě.

Tapety s designem bambusu a Buddhy vytvářejí uvolněnou atmosféru v každé místnosti. Vytvořte si vlastní malé lázně a nechte se hýčkat. Díky uvolněným a stylovým designům tapet A.S. Création se budete cítit jako každý den na dovolené.

A.S. CRÉATION SIMPLY DECOR – VESMÍRNÉ TAPETY

Vydejte se prostornými tapetami od A.S. Création Simply Decor na vesmírnou misi a objevování mimozemských planet a hvězd. Vesmírné tapety v dětském pokoji podporují dětskou fantazii a zvvou vás ke hře a objevování vesmíru zdarma. Neobvyklé tapety však také přitahují pozornost velkých průzkumníků a fanoušků vesmíru. Ať už jsou barevné nebo černé a bílé - prozkoumejte rozlehlost místnosti a objevte nekonečné množství tapet s dekoracemi na stěně kolekce Simply Decor. Protože tyto tapety jsou z tohoto světa!

A.S. CRÉATION – VÝROBCE TAPETY

Výrobce A.S. Création se sídlem v Gummersbachu je mezinárodně známý svou všestranností a vysokou kvalitou svých tapet a ročně vyrábí více než 1 000 kusů, které vás upoutají svou individualitou. Zaměstnanci, kteří jsou skutečnými odborníky v jejich oboru, každou kolekci propracují do nejmenších detailů. Díky moderním výrobním procesům a následnému zpracování nejkvalitnějších materiálů si můžete být jisti, že s A.S. Création to je víc než jen nákup motivů pro vaši zeď.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více