Ušetřete ještě VÍCE peněz díky akci BRICOWeekend! Využijte od 25. do 27. listopadu naší 5% slevy a užívejte si online nákupy ve velkém! Promo kód: BRICOWEEKEND

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

A.S. CRÉATION SCANDINAVIAN STYLE – TAPETY SKANDINÁVSKÉHO STYLU

Pokud chcete napodobit styl severu, kolekce tapet Scandinavian Style od A.S. Création …

Přečtěte si více
-69%
origin-claim
-69%
origin-claim

A.S. CRÉATION SCANDINAVIAN STYLE – TRENDY TAPETY

Skandinávské země se pravidelně umísťují na prvním místě v mezinárodním měřítku štěstí. Může to být také díky jejich „hygienickému“ životnímu stylu, který se jeví jako úžasně jednoduchý, nekomplikovaný a veselý s jasnými barvami, útulným dřevěným nábytkem a přírodními doplňky. Tento styl je ideální k úniku z hektického každodenního života.

A.S. CRÉATION SCANDINAVIAN STYLE – GEOMETRICKÝ A GRAFICKÝ STYL

Skandinávský vzhled je absolutním trendem a stal se nedílnou součástí interiérového designu a módy. Díky své kolekci skandinávských stylů A.S. Création vyhovuje skandinávskému stylu a přichází s čerstvými a vyhrazenými barvami a moderními vzory.

Zvláštním vrcholem sbírky jsou tapety s grafickými a geometrickými vzory. Jednoduché diamantové vzory, moderní trojúhelníkové vzory v 3D optice a půlkruhy zajišťují relaxaci v každé místnosti. Jemné stromové motivy zajišťují přirozený vkus.

A.S. CRÉATION SCANDINAVIAN STYLE – DESIGNOVÉ TAPETY

Módní, mladistvé a hravé jsou moderní geometrické tapety kolekce Skandinávského stylu od A.S. Création. V moderních barvách, jako je tmavě růžová, černá, námořní světle modrá, tlumená šedozelená, stejně jako taupe a krémová móda, jdou módní tapety s dobou a současným designem.

Jednoduché kosočtvercové vzory v bílé barvě vytvářejí módní, ale hravou atmosféru na pozadí v černé, růžové nebo světle modré. Ať už v ložnici, kanceláři nebo v dětském pokoji - strukturované grafické tapety kolekce Skandinávského stylu vyčistí vaši hlavu a navzdory přímým liniím poskytují díky naturalistickému vzhledu naturalistický nádech.

Trojúhelníkové vzory, jeden z nejvyhledávanějších vzorů ve světě designu, přicházejí s trojicí moderních, ale tlumených barev a vytvářejí stimulující obraz. Trojúhelníky v jejich složení připomínají skály nebo drahokamy, které vytvářejí hloubku prostoru.

Módní, geometrické tapety jedinečným způsobem kombinují přírodu a moderní styl. Společnost A.S. Création vytvořila kombinaci blízkou k přírodě a městskému kouzlu, které je nejen zvlášť stylové, ale také odráží lidskou bytost. Spojte přirozenost a kosmopolitismus ve svých čtyřech stěnách s individuální interakcí.

A.S. CRÉATION SCANDINAVIAN STYLE – DESIGNOVÉ TAPETY PRO RELAXACI

Skandinávská blízkost k přírodě není jen naznačena v geometrických tapetách skandinávského stylu, ale odráží se také v tapetě s lesním vzhledem. Na pozadí v taupe, šedé a krémové, láskyplně navržené stromy připomínají skandinávskou krajinu na linorytu. Jemný design vyvolává uvolněnou a harmonickou náladu v každé místnosti.

A.S. CRÉATION – VÝROBCE TAPETY

Výrobce A.S. Création se sídlem v Gummersbachu je mezinárodně známý svou všestranností a vysokou kvalitou svých tapet a ročně vyrábí více než 1 000 kusů, které vás upoutají svou individualitou. Zaměstnanci, kteří jsou skutečnými odborníky v jejich oboru, každou kolekci propracují do nejmenších detailů. Díky moderním výrobním procesům a následnému zpracování nejkvalitnějších materiálů si můžete být jisti, že s A.S. Création je to víc než jen nákup motivů pro vaši zeď.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více