A.S. CRÉATION SCANDINAVIAN 2 – TAPETY PŘINÁŠEJÍCÍ ŽIVOT DO VAŠICH DOMŮ

A.S. Création Scandinavian 2 je druhá kolekce tapet od známého v&…

Přečtěte si více
1 - 20 z 50 Produkty

A.S. CRÉATION SCANDINAVIAN 2 – NORDICKÝ STYL TAPETY

Pro ty, kteří mají rádi nordický styl, nabízéme nové nástěnné tapety bohaté na design plné elegance, také abstraktní květinové tapety, které připomínají severskou zimní krajinu. V paletě barev dominují harmonické béžové a šedé tóny jako základ. Růžové tóny, tlumené žluté, ledově modré, indigové a kovové akcenty obohacují barvení a vytvářejí perfektní pocitové klima pro každý vkus.

Skandinávský vzhled je absolutním trendem. Scandinavian 2 od A.S. Création jsou trendy tapety typické pro Dánsko, Švédsko, Finsko a Norsko a vytváří atmosféru jako v knihách Astrid Lindgrenové s rezervovanými tapetami vzorů.

A.S. CRÉATION SCANDINAVIAN 2 – TAPETY SE STYLEM

Kolekce Scandinavian 2 vám nabízí bohatý výběr módních vzorových tapet. Klidnou atmosféru Skandinávie vytvářejí retro tapety s voštinovým vzorem, vintage tapety s trendy grafickými vzory a květinové tapety s jemnými motivy přírody. Vzorované tapety s moderními vzory svědčí o kosmopolitanismu na severu a vytvářejí symbiózu blízkosti k přírodě a sofistikovanému kouzlu.

A.S. CRÉATION SCANDINAVIAN 2 – GEOMETRICKÉ TAPETY

V celé sbírce Scandinavian 2 od A.S. Création procházejí trojúhelníky, čtverce a kosočtverce. Tapety zachycují jak drsnou a divokou přírodu na severu, tak i městskou atmosféru Kodaně a Stockholmu.

Moderní tapety s trojúhelníkem a diamantovým vzorem poskytují mírný retro nádech a lze je ideálně kombinovat s vintage nábytkem a neobvyklým doplňkem. Ale u moderních typů tvoří lineární skandinávské tapety rámec pro moderní a neobyčejný design místnosti.

TAPETY A.S. CRÉATION SCANDINAVIAN 2 – NADČASOVOST

Retro tapety s kulatými a kulovými vzory uzavírají sbírku Scandinavian 2 v pravém slova smyslu. Kuličky a paprsky si hrají s kombinací naturalistického vzhledu a grafického designu. Rozdělené kulaté motivy také vytvářejí uvolněný pocit a kombinují přímočarost s nevázaností. Jemné odstíny, jako je krém, taupe a béžová, zajišťují klid a vyrovnanost.

A.S. CRÉATION – VÝROBCE TAPETY

Výrobce A.S. Création se sídlem v Gummersbachu je mezinárodně známý svou všestranností a vysokou kvalitou svých tapet a ročně vyrábí více než 1 000 kusů, které vás upoutají svou individualitou. Zaměstnanci, kteří jsou skutečnými odborníky v jejich oboru, každou kolekci propracují do nejmenších detailů. Díky moderním výrobním procesům a následnému zpracování nejkvalitnějších materiálů si můžete být jisti, že s A.S. Création Concerto 2 je víc než jen nákup motivů pro vaši zeď.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více