vyhledávání search on website
Odborné poradenství
+420 234 076 058
Po – Pá: 8-17 hodin
Help icon
KONTAKT

A.S. CRÉATION SAFFIANO – MODERNÍ TAPETY

Sbírka tapet Saffiano od výrobce značky A.S. Création přicház&iac…

Přečtěte si více
origin-claim
1 229,00 Kč za roli
odpovídá 230,58 Kč / m²
Doprava: 250 Kč za objednávku
k dispozici pouze 163 role
origin-claim
1 229,00 Kč za roli
odpovídá 230,58 Kč / m²
Doprava: 250 Kč za objednávku
origin-claim
1 081,00 Kč za roli
odpovídá 202,81 Kč / m²
Doprava: 250 Kč za objednávku
k dispozici pouze 60 role
origin-claim
1 229,00 Kč za roli
odpovídá 230,58 Kč / m²
Doprava: 250 Kč za objednávku

A.S. CRÉATION SAFFIANO – MÓDNÍ TAPETY S MOTIVY SAFARI

Prvky kolekce jsou etnické vzory a moderní leopardí tisky. Záhadné ozdoby inspirované africkými maskami přinášejí atmosféru vzdálených zemí do obytného prostoru.

Paleta barev sahá od zemitých tónů po zářící barvy až po přechody v hnědé, zlaté a červené barvě. Teplé odstíny písku a savany vytvářejí klid. Materiály jako kůže zdůrazňují etnickou eleganci kolekce Saffiano. Povrchy připomínají ještěrku nebo sloní kůži, písek nebo hrubou omítku jednoduchých bahenních chat. S tapetami Saffiano od A.S. Création zažijete kouzlo a exotiku divokého a mocného kontinentu. Současně je africká originalita interpretována moderním způsobem.

A.S. CRÉATION SAFFIANO – TAPETY, KTERÉ SI ZAMILUJETE

Tečky, pruhy, čáry, čtverce, trojúhelníky a zvířecí potisky tvoří kolekci Saffiano. Výrobce A.S. Création byl inspirován kůží pojmenovanou po marockém městě Safi a vyvolává originální nádech s textilní optikou a přírodní tapetou. Tapety se vzorem lva nebo hada jsou obzvláště populární a kombinují divokost a krásu Afriky s trendy barvami.

A.S. CRÉATION SAFFIANO – ZVÍŘECÍ TAPETY

Prokládané tapety v hadího vzhledu a leopardí tapety s trojúhelníkovým designem vás zvou ke snu. Udělejte si výlet a navštivte vzdálené kontinenty a země bez toho, aniž byste opustili váš domov. Sbírka zvířecích potisků a grafických návrhů nabízí kolekci Saffiano od A.S. Création, která se koná v etnické eleganci, a nabízí symbiózu moderní a přirozené, ve spojení s čerstvými a silnými barvami.

Jednoduché odstíny, jako je šedá a béžová vás vyzývají, abyste je kombinovali s moderním nábytkem. Zemité odstíny vytvářejí autentický pocit savany a trendy barvy, jako jsou tyrkysové a antracitové módní módní akcenty. Kolekce Saffiano vystihuje svůj název a nabízí moderní zvířecí vzhled v ušlechtilém koženém vzhledu.

A.S. CRÉATION – VÝROBCE TAPETY

Výrobce A.S. Création se sídlem v Gummersbachu je mezinárodně známý svou všestranností a vysokou kvalitou svých tapet a ročně vyrábí více než 1 000 kusů, které vás upoutají svou individualitou. Zaměstnanci, kteří jsou skutečnými odborníky v jejich oboru, každou kolekci propracují do nejmenších detailů. Díky moderním výrobním procesům a následnému zpracování nejkvalitnějších materiálů si můžete být jisti, že s A.S. Création je to víc než jen nákup motivů pro vaši zeď.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

 

Plus icon Přečtěte si více