A.S. CRÉATION ROMANTICO – TAPETY PRO ROMANTICKÝ VZHLED

Lehkost a nostalgické kouzlo - to je to, co získáte s tapetami z kolekce…

Přečtěte si více
1 - 20 z 62 Produkty

A.S. CRÉATION ROMANTICO – KRÁSNÉ TAPETY

S romantickými růžovými úponkami a jemnými kyticemi květin je květinová tapeta v sbírce Romantico od A.S. Création snem každé romantické duše. Jejich jemné barvy okouzlí smyslným klidem a dokonale ladí s moderním vzhledem venkovského domu. Kromě květinových dekorů má kolekce romantických tapet také trochu víc odvážné vzhledy, jako jsou pruhované tapety nebo prosté tapety s vkusnými strukturami a vzhledy. Tapety Romantico jsou také vhodné pro použití v kuchyni nebo jako tapeta v koupelně.

A.S. CRÉATION ROMANTICO – KVĚTINOVÉ TAPETY

Svěží květinové kytice, jemné květiny a jemné růžové úponky vyvolávají v každé místnosti romantickou náladu. Ve všech designech je okouzlující nostalgický třpyt, který díky svému vzhledu připomíná staré obrazy.

Trochu jednodušší, stylové tapety vykouzlí poněkud dynamický obraz, zatímco květiny a květy ve všech možných barevných odstínech znamenají citlivou náladu. Vyberte si z jemných vzorů v bílé a šedé nebo výrazných květin v růžové, růžové, meruňkové, fialové, modré a žluté. V závislosti na vašem vkusu si můžete také vybrat z velkoobjemových květinových kytic nebo jemných vzorů, které jsou ideální pro realizaci romantického stylu venkovského domu.

Pokud se nechcete obejít bez pruhů, květinové tapety s pruhy jsou ideální. Zde se hraje s kontrastem přímočarosti a dynamiky, čímž se vytváří kompozice moderní a klasické tapety.

A.S. CRÉATION ROMANTICO – KVĚTINOVÉ A ROMANTICKÉ TAPETY

Kromě květinových tapet můžete v kolekci Romantico očekávat i stylové jednobarevné tapety a pruhované tapety. Obyčejné tapety také okouzlí svou velmi jemnou a citlivou paletou barev.

Pokud se vám líbí jednodušší a strukturovanější tapety, najdete také klasickou pruhovou tapetu v kolekci Romantico. Vytvořte ušlechtilý vkus britské chaty nebo vytvořte malou námořní atmosféru - v pastelových a dokonale harmonizujících barvách nejsou pruhované tapety v žádném případě horší než květinové tapety, pokud jde o romantiku.

A.S. CRÉATION – VÝROBCE TAPETY A.S. CRÉATION ROMANTICO

Výrobce A.S. Création se sídlem v Gummersbachu je mezinárodně známý svou všestranností a vysokou kvalitou svých tapet a ročně vyrábí více než 1 000 kusů, které vás upoutají svou individualitou. Zaměstnanci, kteří jsou skutečnými odborníky v jejich oboru, každou kolekci propracují do nejmenších detailů. Díky moderním výrobním procesům a následnému zpracování nejkvalitnějších materiálů si můžete být jisti, že s A.S. Création je to víc než jen nákup motivů pro vaši zeď.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY A.S. CRÉATION ROMANTICO NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY A.S. CRÉATION ROMANTICO

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION ROMANTICO V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více