Close icon

A.S. CRÉATION PALILA – EXOTICKÉ TAPETY

Tapety třpytící se jako peří exotických ptáků. Kolekc…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

1 - 0 z 0 Produkty

A.S. CRÉATION PALILA – TAPETY S ELEGANCÍ

Květinové a abstraktní avantgardní vzory nové kolekce Palila zaujmou silnými barevnými kombinacemi v modré, žluté, zelené, hnědé s kovovými akcenty a výraznými kontrasty. Kromě povzbuzující tapety, kolekce potěší jednoduchou, monochromatickou tapetou v papírové a textilní podobě.

Tmavé tóny kolekce Palila od A.S. Création šíří záhadně elegantní atmosféru, která dokonale zapadá do stylových retro interiérů. Milovníci sbírek světlých tapet si taky přijdou na své: Varianty v jemně šedé a růžové barvě vytvářejí harmonické prostředí, které dodává modernímu zařízení okouzlující skandinávský vkus.

Návrh kolekce Palila od A.S. Création byl inspirován ohroženým ptákem Palila. Pěnkava, která žije na Havaji, vyniká svou zlatožlutou barvou - stejně jako tapety ze sbírky PALILA.

Atraktivní dekorativní tapety v tyrkysových, šedých a zlatých tónech lze ideálně kombinovat s vintage nábytkem a moderně jej rozdělit. Květinový design připomíná ginkgo listy a vyvolává v každé místnosti magickou atmosféru.

A.S. CRÉATION PALILA – ART DECO TAPETY

Kromě neobvyklých květinových vzorů nabízí kolekce Palila také extravagantní tapetu ve stylu art deco ve stylu dvacátých let. Roztažené voštinové vzory i složité grafické labyrintové grafické vzory a ornamenty v tmavých a luxusních barvách připomínají sporné večírky z 20. let a vyvolávají vzrušující postoj k životu.

A.S. CRÉATION – VÝROBCE TAPETY

Výrobce A.S. Création se sídlem v Gummersbachu je mezinárodně známý svou všestranností a vysokou kvalitou svých tapet a ročně vyrábí více než 1 000 kusů, které vás upoutají svou individualitou. Zaměstnanci, kteří jsou skutečnými odborníky v jejich oboru, každou kolekci propracují do nejmenších detailů. Díky moderním výrobním procesům a následnému zpracování nejkvalitnějších materiálů si můžete být jisti, že s A.S. Création je to víc než jen nákup motivů pro vaši zeď.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více