A.S. CRÉATION NEW ELEGANCE – KLASICKÉ TAPETY NA ZEĎ

Klasické tapety? To je přesně to, co najdete v kolekci New Elegance od znám&eac…

Přečtěte si více
1 - 20 z 48 Produkty

A.S. CRÉATION – VÝROBCE TAPETY

Výrobce A.S. Création se sídlem v Gummersbachu je mezinárodně známý svou všestranností a vysokou kvalitou svých tapet a ročně vyrábí více než 1 000 kusů, které vás upoutají svou individualitou. Zaměstnanci, kteří jsou skutečnými odborníky v jejich oboru, každou kolekci propracují do nejmenších detailů. Díky moderním výrobním procesům a následnému zpracování nejkvalitnějších materiálů si můžete být jisti, že s A.S. Création je to víc než jen nákup motivů pro vaši zeď.

A.S. CRÉATION NEW ELEGANCE – MODERNÍ TAPETY S KLASICKÝM ŠARMEM

Tapety z kolekce New Elegance od A.S. Création přináší kouzlo minulých století ke stěnám a i přesto jsou moderní eleganci. Máte možnost vyzdobit své stěny stylovou tapetou se vzorem a prostou tapetou. Nádherné dekorace na zdi, které z jakékoli místnosti mohou udělat taneční sál.

V kolekci New Elegance můžete očekávat barevné kombinace, které zaručí skutečný zážitek z pocitu pohody a poznesou vaše pokoje na vyšší level, než jen místo k pobytu. Kromě všestranných barokních ozdob, které byly interpretovány moderním způsobem, jsou k dispozici také různé tapety, které se mohou pochlubit také teplými a přátelskými barvami.

Květinové tapety kolekce New Classics s květinami navrženými do nejmenších detailů dodají vašim prostorům zvláštní nádech a inspirují jemným retro vzhledem v nové verzi.

A.S. CRÉATION NEW ELEGANCE – ZNOVUZROZENÍ TAPETY NA ZEĎ

Kolekce New Elegance přesně vystihuje svůj název. A.S. Création objevil s těmito tapetami klasický styl a elegantně kombinuje to nejlepší z minulosti, současnosti i budoucnosti. Kolekce New Classics tak vytváří symbiózu zvýraznění designu, historických akcentů a velmi módní palety barev. S těmito tapetami můžete vytvořit zcela individuální styl. Nástěnné tapety z kolekce New Classics lze také ideálně kombinovat.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION NEW ELEGANCE!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY A.S. CRÉATION NEW ELEGANCE NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY A.S. CRÉATION NEW ELEGANCE

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION NEW ELEGANCE V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více