Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

A.S. CRÉATION NEUE BUDE 2.0 – TAPETY SE STYLEM

Tapety v kolekci Neue Bude 2.0 od A.S. Création jsou krásné a prefektně se hodí do každého stylu. Přetvořte si pokoj k obrazu svému. Budete se zaručeně po dlouhou dobu cítit skvěle.

Dozvědět se více

A.S. Création Neue Bude 2.0

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

A.S. CRÉATION NEUE BUDE 2.0 – TAPETY JSOU DESIGN A MÓDA

Se spoustou individuality, kreativním designovým vkusem a stylem velkých designových studií můžete svůj nový pokok přetvořit tak, jak chcete a co si myslíte, že je správné. Prolomte všechny konvence a vytvořte si svou individuální oázu pohody se vzorovanou tapetou v moderních designech nebo s černobílou tapetou v kombinaci s moderním bytovým doplňkem.

Kolekce New Bude 2.0 od společnosti A.S. Création je pro vyrobena přímo pro vás: designovou tapetou z aktuální jarní kolekce podtrhnete svůj individuální styl.

A.S. CRÉATION NEUE BUDE 2.0 – VZOROVÉ TAPETY

Tapety se vzory jsou absolutním trendem a v ideálním případě podtrhují vaši osobu. Nová kolekce Neue Bude 2.0 nabízí obrovský výběr tapet se vzory, které vyzařují individuální kouzlo a originalitu. Pruhované tapety v ušlechtilých a jednoduchých barvách tvoří klasický, ale vždy trendový prvek v kolekci Neue Bude 2.0. Barokní tapeta nebo vintage tapeta vytváří symbiózu klasického a moderního stylu s luxusními ornamenty v moderním barevném schématu.

Tapety se vzorem dlaždic s orientálním vkusem připomíná exotiku. Tyto tapety jsou skvělé do kuchyně nebo koupelny. Vytvořte ve své nové koupelně pocitovou oázu jako v hammamu nebo vyzkoušejte recepty z celého světa ve své kuchyni-

A.S. CRÉATION NEUE BUDE 2.0 – TAPETY S JUNGLE VZOREM

Tapety z džungle a tapety z palmových stromů tvoří zvláště módní design v kolekci Neue Bude 2.0 od A.S. Création. Svěží a živé zelené tóny módních tapet lze ideálně kombinovat se zlatými a tmavými doplňky a vytvořit tak mimořádnou atmosféru.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION NEUE BUDE 2.0!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY A.S. CRÉATION NEUE BUDE 2.0  NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY A.S. CRÉATION NEUE BUDE 2.0

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION NEUE BUDE 2.0 V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!