Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

A.S. CRÉATION MEISTERVLIES 5 – TAPETY DO KAŽDÉHO POKOJE

S kolekcí A.S. Création MeisterVlies 5 od renomovaného výrobce tapet A.S. Création se budete cítit jako znovuzrození ve vašem pokoji, který bude pokrytý jemnými tapetami. Kromě vkusného designu zaujmou netkané tapety také funkčností ve všech ohledech.

Dozvědět se více

A.S. Création MeisterVlies 5

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

A.S. CRÉATION – VÝROBCE TAPETY

Výrobce A.S. Création se sídlem v Gummersbachu je mezinárodně známý svou všestranností a vysokou kvalitou svých tapet a ročně vyrábí více než 1 000 kusů, které vás upoutají svou individualitou. Zaměstnanci, kteří jsou skutečnými odborníky v jejich oboru, každou kolekci propracují do nejmenších detailů. Díky moderním výrobním procesům a následnému zpracování nejkvalitnějších materiálů si můžete být jisti, že s A.S. Création je to víc než jen nákup motivů pro vaši zeď.

A.S. CRÉATION MEISTERVLIES 5 – FUNKČNÍ A UNIVERZÁLNÍ TAPETY

Kolekce MeisterVlies 5 od společnosti A.S. Création obsahuje velmi kvalitní netkané tapety pro každý styl a každou místnost. Tapety v jednoduché barevné paletě se vyznačují snadným zpracováním a všestrannými možnostmi designu. V této kolekci najdete řadu bílých odstínů kromě elegantních odstínů, jako je béžová, šedá a krémová. Plně barevné jednobarevné tapety tvoří ideální prostředí pro kreativní a individuální interiér. Se tapetami z kolekce MeisterVlies 5 od A.S. Création vytváří nadčasový design pro mladou a uvolněnou atmosféru.

A.S. CRÉATION MEISTERVLIES 5 – RŮZNÉ STYLY TAPETY

A.S. Création MeisterVlies 5 zahrnuje různé styly zařízení. Kromě vkusných monochromatických tapet najdete také ukázkové tapety pro všechny chutě. Vyberte si mezi různými jemnými vzory a světlým vzhledem.

Dynamické vzory s kruhy nebo bublinami vyvolávají lehkou a šťastnou atmosféru a jejich jemné struktury a elegantní matně lesklý efekt připomínají podvodní světy nebo mýdlové bubliny. Pro interiér jsou ideální tapety s labyrintovými strukturami a čtverci. Zkombinujte světlé tapety na plochu z kolekce MeisterVlies 5 s moderním a čistým nábytkem nebo vytvořte svůj vlastní osobní styl.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION MEISTERVLIES 5!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit. tapety

KOUPĚ TAPETY A.S. CRÉATION MEISTERVLIES 5 NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY A.S. CRÉATION MEISTERVLIES 5

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION MEISTERVLIES 5 V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!