vyhledávání search on website
Odborné poradenství
+420 234 076 058
Po – Pá: 8-17 hodin
Help icon
KONTAKT

A.S. CRÉATION MEISTERVLIES 5 – TAPETY DO KAŽDÉHO POKOJE

S kolekcí A.S. Création MeisterVlies 5 od renomovaného výrobce ta…

Přečtěte si více
k dispozici pouze 198 role
origin-claim
761,00 Kč za roli
odpovídá 142,78 Kč / m²
Doprava: 250 Kč za objednávku
k dispozici pouze 155 role
origin-claim
674,00 Kč za roli
odpovídá 126,45 Kč / m²
Doprava: 250 Kč za objednávku
k dispozici pouze 60 role
origin-claim
674,00 Kč za roli
odpovídá 126,45 Kč / m²
Doprava: 250 Kč za objednávku
origin-claim
674,00 Kč za roli
odpovídá 126,45 Kč / m²
Doprava: 250 Kč za objednávku
origin-claim
674,00 Kč za roli
odpovídá 126,45 Kč / m²
Doprava: 250 Kč za objednávku
k dispozici pouze 21 role
origin-claim
674,00 Kč za roli
odpovídá 126,45 Kč / m²
Doprava: 250 Kč za objednávku
origin-claim
748,00 Kč za roli
odpovídá 140,34 Kč / m²
Doprava: 250 Kč za objednávku
origin-claim
1 106,00 Kč za roli
odpovídá 207,50 Kč / m²
Doprava: 250 Kč za objednávku
k dispozici pouze 201 role
origin-claim
3 356,00 Kč za roli
odpovídá 126,64 Kč / m²
Doprava: 250 Kč za objednávku
origin-claim
2 213,00 Kč za roli
odpovídá 207,79 Kč / m²
Doprava: 250 Kč za objednávku

A.S. CRÉATION – VÝROBCE TAPETY

Výrobce A.S. Création se sídlem v Gummersbachu je mezinárodně známý svou všestranností a vysokou kvalitou svých tapet a ročně vyrábí více než 1 000 kusů, které vás upoutají svou individualitou. Zaměstnanci, kteří jsou skutečnými odborníky v jejich oboru, každou kolekci propracují do nejmenších detailů. Díky moderním výrobním procesům a následnému zpracování nejkvalitnějších materiálů si můžete být jisti, že s A.S. Création je to víc než jen nákup motivů pro vaši zeď.

A.S. CRÉATION MEISTERVLIES 5 – FUNKČNÍ A UNIVERZÁLNÍ TAPETY

Kolekce MeisterVlies 5 od společnosti A.S. Création obsahuje velmi kvalitní netkané tapety pro každý styl a každou místnost. Tapety v jednoduché barevné paletě se vyznačují snadným zpracováním a všestrannými možnostmi designu. V této kolekci najdete řadu bílých odstínů kromě elegantních odstínů, jako je béžová, šedá a krémová. Plně barevné jednobarevné tapety tvoří ideální prostředí pro kreativní a individuální interiér. Se tapetami z kolekce MeisterVlies 5 od A.S. Création vytváří nadčasový design pro mladou a uvolněnou atmosféru.

A.S. CRÉATION MEISTERVLIES 5 – RŮZNÉ STYLY TAPETY

A.S. Création MeisterVlies 5 zahrnuje různé styly zařízení. Kromě vkusných monochromatických tapet najdete také ukázkové tapety pro všechny chutě. Vyberte si mezi různými jemnými vzory a světlým vzhledem.

Dynamické vzory s kruhy nebo bublinami vyvolávají lehkou a šťastnou atmosféru a jejich jemné struktury a elegantní matně lesklý efekt připomínají podvodní světy nebo mýdlové bubliny. Pro interiér jsou ideální tapety s labyrintovými strukturami a čtverci. Zkombinujte světlé tapety na plochu z kolekce MeisterVlies 5 s moderním a čistým nábytkem nebo vytvořte svůj vlastní osobní styl.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION MEISTERVLIES 5!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit. tapety

KOUPĚ TAPETY A.S. CRÉATION MEISTERVLIES 5 NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY A.S. CRÉATION MEISTERVLIES 5

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION MEISTERVLIES 5 V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více