Ušetřete ještě VÍCE peněz díky akci BRICOWeekend! Využijte od 25. do 27. listopadu naší 5% slevy a užívejte si online nákupy ve velkém! Promo kód: BRICOWEEKEND

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

A.S. CRÉATION MEISTERPUTZ 15 M – SPECIÁLNÍ 15 M DLOUHÉ TAPETY NA ZEĎ

Kolekce A.S. Création Meisterputz 15 M vám nabízí zvlá&sca…

Přečtěte si více

A.S. CRÉATION MEISTERPUTZ 15 M – ÚŽASNÉ TAPETY PRO JEDINEČNÝ VZHLED

Kolekce Meisterputz 15 M od A.S. Création obsahuje vysoce kvalitní bílé tapety. Monochromatické tapety této speciální kolekce zaujmou svým funkčním charakterem, protože netkané tapety s vinylovým povrchem nejen přesvědčují svým rezervovaným kouzlem, ale také díky své všestrannosti jsou nuvěřitelně praktické.

Obyčejné tapety na zeď jsou vhodné pro téměř každou místnost a styl, protože tapety Meisterputz 15 M jsou obzvláště robustní a lze je natřít. Můžete si ušetřit únavné omítání stěn, protože tapety ze sbírky Meisterputz 15 m mají různé struktury, které připomínají mistrovsky omítnuté zdi. Vyberte si svou oblíbenou barvu a barvu na tapetu. V jemné barevné paletě jsou odolné tapety ideální pro použitelné oblasti a komerční oblasti, jako jsou hotely nebo rekreační byty.

A.S. CRÉATION MEISTERPUTZ 15 M – FUNKČNOST TAPETY

Kolekce A.S. Création Meisterputz 15 m jsou praktické tapety, které jsou také vhodné do místností s velkým využitím stěn. Díky všestranným aplikačním možnostem jsou tapety na stěnách skutečněš praktickými tapetami. To je umožněno díky jejich perfektnímu složení materiálů. Kolekce Meisterputz 15 M je vinylová tapeta s netkanou podložkou. Vinyl je několikrát zahříván a napěněn, což je obzvláště odolné.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více