A.S. CRÉATION MATERIALS – TAPETY S PŘÍRODNÍM NÁDECHEM

Kolekce tapet Materials od známého výrobce značky A.S. Création p…

Přečtěte si více
1 - 20 z 21 Produkty

A.S. CRÉATION MATERIALS – MODNÍ TAPETY

Díky nové kolekci tapet materiálů v béžových, hnědých, šedých a rezavých tónech můžete přetvořit svůj pokoj k obrazu svému. Elegantní povrchová úprava vizuálně vylepšuje každou místnost a tapety na zeď je ta nejlepší a nejsnažší možnost. Tapety ve dřevě vypadají a jsou velmi přirozené, elegantní mramorové tapety do kuchyně nebo koupelny - jemné tapety kolekce Materials inspirují svou naturalistickoupodobou, jejíchž moderní design je vhodný do každého pokoje.

A.S. CRÉATION MATERIALS – TAPETY S PŘÍRODNÍM MATERIÁLEM

Díky tapetě ve dřevě je A.S. Création ve své kolekci materiálů velmi módní. Tapety připomínají vysoce kvalitní zpracovaný nábytek a lze jej ideálně kombinovat s rustikálním, ale moderním doplňkem. Pokud dáme tapetu na celou zeď, vytvoříme tak přirozenou, útulnou atmosféru.

A.S. CRÉATION MATERIALS TAPETY – ČISTÁ ELEGANCE

Zvláštním vrcholem kolekce materiálů je kamenná tapeta. Mramorová tapeta v antracitových, tupých a rezavých tónech připomíná italský mramor a dodá vašemu domovu zvláštní styl a eleganci. Tapety v mramorovém vzhledu jsou ideální pro moderní vybavení koupelen a kuchyně.

A.S. CRÉATION MATERIALS – MODERNÍ TAPETY NA ZEĎ

Kromě omezeného vzhledu kamene a dřeva ze sbírky materiálů, A.S. Création tapety také přicházejí s neocenitelnými rezivými tapetami. Moderní nástěnné tapety mohou být ideálně stylizovány v módní omšelé eleganci s nábytkem v použitém vzhledu nebo vytvořit půdní charakter s městským nábytkem. Tapeta v tyrkysové a rezavě červené barvě připomíná patinu a vyvolává vznešenou a magickou náladu, která může být zdůrazněna zejména vintage doplňky.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPUJTE TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více