Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

A.S. CRÉATION LITTLE STARS – TAPETY PRO TY NEJMENŠÍ

Není to roztomilé? Tapety z kolekce Little Stars od A.S. Création transformují každou místnost do pohádkového světa se všemi koťaty, štěňaty či medvíky. A pro aktivní malé kloučky existuje také spousta dinosaurů, hasičů a bagrů, které vzbuzují touhu objevovat.

Dozvědět se více

A.S. Création Little Stars

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

A.S. CRÉATION LITTLE STARS – TAPETY PRO TY NEJMENŠÍ

Není to roztomilé? Tapety z kolekce Little Stars od A.S. Création transformuje každou místnost do pohádkového světa se všemi koťaty, štěňaty či medvídky. A pro aktivní malé kloučky existuje také spousta dinosaurů, hasičů a bagrů, které vzbuzují touhu objevovat.

A.S. CRÉATION LITTLE STARS TAPETY - ZVÍŘATA

Vezměte do dětského pokoje přírodu a tapety s dřevem ze sbírky Little Stars. Jednoduché dřevěné tapety, které připomínají stáj. Vaše děti si tyto tapety zamilují kvůli všem dětským zvířatům. Na této roztomilé tapetě se shromáždili poníci, koťata a štěňata, jehňata a malé kachňata, aby vytvořili pocit jako na venkově, kde každý den znovu přivítají vaše dítě.

Pro fanoušky malých psů nabízí kolekce Little Stars krásnou tapetu s tečkami, na nichž čivavy jsou v romantických růžových rámečcích. Tyto tapety v černé, bílé a růžové barvě vytvářejí moderní prohlášení a jsou ideální pro pokoj pro mládež.

Gigantosaurus, Triceratops nebo Tyrannosaurus Rex? Díky tapetě dinosaurů pro mládežnické místnosti můžete vy a vaše děti v minulosti cestovat 235 milionů let zpět a objevovat gigantická stvoření. Tapety s dinosaury v autentických odstínech hnědé a oranžové nebo odstíny modré a zelené dovedou vaše děti na cestu plnou dobrodružství.

A.S. CRÉATION LITTLE STARS – TAPETY PRO TY NEJMENŠÍ A NEJDŮLEŽITĚJŠÍ

Kolekce Little Stars od A.S. Création se také stará o ty nejmenší. Díky netkaným tapetám ve světlých a jemných odstínech vyvolává dětská tapeta v každém dětském pokoji neuvěřitelnou a hravou náladu. Tapeta s tečkami a pruhovanou tapetu v pastelových odstínech modré, šedé, fialové a růžové tvoří klasiku, která byla přizpůsobena potřebám dětí.

Diskrétní nástěnné tapety v šedé barvě s klíčovými slovy jako „Home“ a „Hello Baby“ vytvářejí pro vaše dítě milující uvítací atmosféru. Ať už zakrýváte celou zeď tapetou nebo se rozhodnete pro tapetu, nenápadné nástěnné tapety z kolekce tapet A.S.Création Little Stars vytvoří pro vaše dítě uvolněný začátek.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU LITTLE STARS!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY A.S. CRÉATION LITTLE STARS NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY A.S. CRÉATION LITTLE STARS

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION LITTLE STARS V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!