Ušetřete ještě VÍCE peněz díky akci BRICOWeekend! Využijte od 25. do 27. listopadu naší 5% slevy a užívejte si online nákupy ve velkém! Promo kód: BRICOWEEKEND

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

A.S. CRÉATION LINEN STYLE – LUXUSNÍ TAPETY NA ZDI

Diskrétní pozadí nebo výrazná dekorace na zdi? Kolekce tap…

Přečtěte si více
20 / 24 Produkty

A.S. CRÉATION LINEN STYLE – AUTENTICKÉ TAPETY NA ZDI

Krásný design struktury v původním plátěném vzhledu zaručuje autentický, vždy moderní design stěny a nabízí velmi příjemný pocit. Prádlo nebo lněné vlákno, které se již používalo ve starověku, je považováno za ekologickou alternativu k bavlně a jako tapeta naprosto potvrzuje toto tvrzení. Kolekce Linen Style kombinuje jedinečný vzhled přírodního prádla s moderními geometrickými a grafickými vzory.

A.S. CRÉATION LINEN STYLE TAPETY– GEOMETRIE A GRAFIKA, SVĚTLO A LEN

Kolekce Linen Style od A.S. Création nabízí hojnost moderních geometrických tapet s naturalistickým plátěným vzhledem. Paleta barev se pohybuje od tlumených fialových, modrých, hořčičných a oranžových tónů po světle šedou a bílou. Barevný svět přitažlivých tapet vzorů zůstává založen na etnickém stylu a městském charakteru. Vznešená plátěná struktura vždy vypadá jako obrazy na plátnech.

Propletené kosočtvercové vzory připomínají šperky a trojúhelníky, složené ze střídavých čar, naznačují etnické tkaniny a textilie. Kombinace módní grafiky a poněkud hrubší struktury povlečení vytváří jedinečnou atmosféru.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION LINEN STYLE!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY A.S. CRÉATION LINEN STYLE NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY A.S. CRÉATION LINEN STYLE

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION LINEN STYLE V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

 

Plus icon Přečtěte si více