Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

A.S. CRÉATION LIFE 4 TAPETY – UVOLNĚNÁ ATMOSFÉRA

Tapety s mnoha tvary dekorů a čerstvými barvami jsou charakteristickými znaky kolekce Life 4 od známého výrobce značky A.S. Création se sídlem v Gummersbachu. Kolekce Life 4 vstupuje do svého čtvrtého kola s touto moderní kolekcí. 

Dozvědět se více

A.S. Création Life 4

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Život by nebyl životem, kdyby v něm nebyli skutečné radosti. Kovové efekty a vzory v živých růžových, jasně žlutých a svěžích odstínech zelené vytvářejí silné akcenty v uvolněném životním stylu. Geometrické tapety a 3D tapety jsou zvláště moderními vrcholy kolekce Life 4.

A.S. CRÉATION LIFE 4 – UNIKÁTNÍ TAPETY

Monochromatické tapety této módní kolekce nabízejí omezené odstíny, jako jsou světle meruňková a modrá, jemný šeřík a světle šedé tóny, které jsou ideální pro moderní, ale útulný a romantický venkovský styl. Obyčejné barevné tapety kolekce Life 4 od A.S. Création tvoří ideální rámec pro kreativní design interiéru. Upravte své čtyři stěny pomocí moderních kousků nebo retro doplňků podle použitého vzhledu - prosté tapety vám nabízejí kreativní svobodu.

A.S. CRÉATION – VÝROBCE TAPETY

Výrobce A.S. Création se sídlem v Gummersbachu je mezinárodně známý svou všestranností a vysokou kvalitou svých tapet a ročně vyrábí více než 1 000 kusů, které vás upoutají svou individualitou. Zaměstnanci, kteří jsou skutečnými odborníky v jejich oboru, každou kolekci propracují do nejmenších detailů. Díky moderním výrobním procesům a následnému zpracování nejkvalitnějších materiálů si můžete být jisti, že s A.S. Création je to víc než jen nákup motivů pro vaši zeď.

A.S. CRÉATION LIFE 4 – JEDINEČNÉ TAPETY

Ukázkové tapety z kolekce Life 4 od A.S. Création nabízí řadu mladých, ale stylových designů. Čárkované struktury v antracitové a šedé barvě připomínají mělké moře a vytvářejí klidnou, uvolněnou náladu. Vlnité pruhy vyvolávají originální a otevřenou atmosféru, aby se cítily dobře.

Zvláštní poutač ve vzorovém světě kolekce Life 4 je tapeta s krásným vzhledem. Přesně to, co vidíte, je v oku pozorovatele: povzbuzující tapeta ve světlém krému, šeříku a starých růžových tónech nebo antracit s černou připomíná asijské lucerny, tekoucí šplouchání barev nebo medúzy plovoucí ve vodě. Milující design vyvolává snový design v každé místnosti.

A.S. CRÉATION LIFE 4 TAPETY NA ZEĎ – GEOMETRICKÉ TVARY

Trojúhelníky, čtverce a diamanty - geometrické a grafické vzory jsou trendem ve společnosti. Módní designy nekončí ani u kolekce tapet Life 4. Grafické dekory díky své geometrii vytvářejí zvláštní hloubku prostoru. Prolomte všechny pouta a vytrhněte se z každodenního života.

3D tapeta, která připomíná čalounění křesla s jeho lemovanými kosočtverci, vytváří velmi zvláštní atmosféru a vytváří harmonické prostředí s vyhrazeným vzorem a hlubokým vzhledem, který vás zve k přetrvávání. Kromě vzorových tapet v 3D vzhledu nabízí kolekce také zvýšené diamantové vzory v tmavě modrých a světle krémových tónech.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!