A.S. CRÉATION KITCHEN DREAMS – TAPETY DO KUCHYNÍ

Jste člověk, který rád tráví hodně času v kuchyni? Díky ta…

Přečtěte si více

A.S. CRÉATION KITCHEN DREAMS TAPETY – NOVÝ VZHLED DO KUCHYNĚ

Ve sbírce kuchyňských snů od A.S. Création, jsou monochromatické tapety, které čekají na to, aby se vaše kuchyně stala místem pohody. Hravé designy ještě více osladí váš čas v kuchyni a ještě více podporují vaši vášeň pro vaření a pečení. Módní tapety vaší kuchyně mají čistě funkční charakter a zvou vás vyzkoušet recepty a strávit příjemné večery s rodinou nebo přáteli.

Kuchyňské tapety od A.S. Création Kitchen Dreams promění vaši kuchyni v ráj. Pokud trávíte hodně času v kuchyni, určitě bystě měli z kuchyně udělat místo, které pro vás bude skvělým útočištěm. Využijte této příležitosti a využijte více této místnosti s kolekcí od A.S. Création.

A.S. CRÉATION KITCHEN DREAMS – RETRO TAPETY

Zvláštní vrchol kolekce Kitchen Dreams od A.S. Création je hravá retro tapeta ve všech barvách a variantách. Různé designy po celém světě pečení a vaření dělají z každodenního jídla skutečnou radost. Tyto designy s šálky na kávu, jablka, konvice, macarony, formy na pečení a nápisy z kulinářského světa vyvolávají skutečně milující a bezpečnou atmosféru plnou útulnosti. Vintage tapeta je ve stylu 50. let a inspiruje veselým stylem, takže můžete začít den v dobré náladě šálkem čaje nebo kávy v kuchyni.

Moderní a abstraktní vzory z kolekce Kitchen Dreams od společnosti A.S. Création jsou ideální pro módní a moderní interiéry s vintage doplňky. Pěkné tapety lze použít například k obnovení atmosféry hip francouzského bistra nebo vzhled americké večeře z 50. let. S rustikálním dekorem, jako je tapeta s tečkami nebo tapeta s kuřaty a kostkovaným vzorem perfektní a můžete vytvořit romantický venkovský styl a užít si příjemnou atmosféru.

Jednoduše uvolněte atmosféru a využijte množství možností designu, které můžete vytvořit pomocí A.S. Création Kitchen Dreams. Můžete také skvěle kombinovat hravé vzory s jednotou a vytvořit kompozici, která vás jednoduše vyzve, abyste se cítili dobře. Bez ohledu na to, zda dáváte přednost moderním typům nebo dáváte přednost klasické verzi, kolekce Kitchen Dreams nenechává nic, co by se týkalo designu kuchyně.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

 

Plus icon Přečtěte si více