Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

A.S. CRÉATION JUBELWÄNDE – VÝBĚROVÉ TAPETY

Tapety na zeď v módních jemných barvách a přírodních vzorech na vás čekají v kolekci Jubelwande od renomovaného výrobce A.S. Création. Čerstvé, černobílé tapety jsou dokonale zvýrazněny květinovými vzory a vytvářejí harmonickou atmosféru.

Dozvědět se více

A.S. Création Jubelwände

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

A.S. CRÉATION JUBELWÄNDE – VÝBĚROVÉ TAPETY

Tapety v kolekci Jubelwände jsou jedinečné. Tapety od A.S. Création nejsou jedninečné jen pro to, že přicházejí s nápadnými vzory, nafouknutými vzory nebo jasnými barvami, ale kvůli elegantní jednoduchosti a obratnému a stylovému designu. A.S. Création Jubelwände jsou z kvalitního papíru a netkané tapety, které v každé místnosti vyvolávají pozitivní náladu.

PŘÍRODNÍ A KVĚTINOVÉ TAPETY

Kromě neobsazených monochromatických tapet obsahuje kolekce Jubelwände od společnosti A.S. Création také tapety harmonických vzorů ve světlé a měkké paletě barev. Omezené vzory pokrývají celý cyklus roku: květiny a listy připomínají jaro v jejich naprosto křehké interpretaci.

Pokud se vám však nelíbí květnatý a hravý motiv, můžete si vybrat mezi čerstvou květinovou tapetou a elegantní tapetou se stromovým designem, která poskytuje uklidňující prostředí. Filigránové rozvětvení a větve větví připomínají podzim v zemitých tónech a vyvolávají zimní romantickou náladu v odstínech šedé a bílé.

Moderní tapety kolekce Jubelwände vytvářejí v každé místnosti oslavnou a lehkou atmosféru. Protože tyto tapety na zeď od A.S. Création zaručují dobrou náladu. Spojte květinové tapety s atraktivním dřevěným nábytkem a vytvořte romantický styl venkovského domu nebo se rozhodněte pro jednodušší nábytek a jednoduchý interiér. Jemné tapety od A.S. Création díky jejich neobvyklému kouzlu tvoří ideální stěny  pro kreativní vyjádření všech vašich živých nápadů.

A.S. CRÉATION JUBELWÄNDE – KREATIVNÍ TAPETY

Pro zvláště kreativní mysl jsou k dispozici prosté barevné tapety od A.S. Création. Protože zde existuje mnoho neobsazených barevných aspektů, s nimiž lze realizovat jakýkoli styl vybavení. Letní a jarní barvy jako zelená žlutá a tyrkysová jsou zvláště mladistvé a svěží. Tapeta v tónu písčité crème poskytuje malou dovolenou náladu a pocit bytí na pláži.

Trochu více městské a agilní je tapeta se světlým taupem a šedou barvou. Tyto vybrané tapety jsou zvláště vhodné pro vkusné zařízení s čistým vzhledem, ale s nenápadnou, ale stylovou tapetou lze vytvořit i přirozené prostředí ve skandinávském stylu.

A.S. CRÉATION JUBELWÄNDE – BYDLENÍ, BOMBASTICKÁ KVALITA

Jubilejní kolekce A.S. Création zahrnuje vysoce kvalitní papírové a netkané tapety, které jsou vyráběny za podmínek šetrných k životnímu prostředí, s nejlepšími surovinami a za stálé kontroly kvality.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION JUBELWÄNDE!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY A.S. CRÉATION JUBELWÄNDE NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY A.S. CRÉATION JUBELWÄNDE

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION JUBELWÄNDE V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!