Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

A.S. CRÉATION HERMITAGE 10 – LUXUSNÍ TAPETY

Desátá sbírka tapet Hermitage 10 z populární série Hermitage od A.S. Création vás zavede do světa luxusní elegance a dává obytným prostorům auru pohádkového paláce. Díky bohatým květinovým tapetám, stylizovaným drahokamům, koženému vzhledu ve stylu Chesterfield a odvážným predátorským kazetám vycházejí návrhy z bohatství klasických i moderních ozdob.

Dozvědět se více

A.S. Création Hermitage 10

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

A.S. CRÉATION HERMITAGE 10 – KLASIKA A MODERNÍ STYL

Textilní struktury tapet a obratná hra s matně lesklými efekty podtrhují detailní krásu. Barevné kombinace také kombinují klasický a moderní: se smetanou, teplými zemskými tóny a ušlechtilou zelenou, stejně jako zářivě žlutou, červenou a tmavě modrou, vytvářejí jedinečnou kulisu pro stylové interiéry.

A.S. CRÉATION HERMITAGE 10 – LUXUS A MODERNÍ STYL

Pompézní kolekce A.S. Création Hermitage 10 nabízí bohatý výběr barokních tapet v různých variantách. Klasická ozdobná tapeta s velkým barokním designem nebo klasickým skořepinovým tvarem rokoka, zvaného rocaille, na tapetě s pruhy tvoří klasičtější varianty elegantní vzorové tapety. Udělejte si pauzu a vytvořte luxusní prostředí, ve kterém jste králem. V duchu starých carů, kteří zmizeli v Ermitáži, aby se věnovali kontemplaci a múze.

Neobvyklé tapety v barokním vzhledu nabízejí nejen velmi elegantní a slavnou variantu vzorové tapety ve svém designu, ale také z hlediska své barvy. Černá a zlatá tvoří symbiózu klasických a moderních prvků. Ztlumené blues a greeny, které se již unášejí do šedé, představují moderní tvrzení. Krém a taupe jsou jemnější odstíny kolekce Hermitage 10 od A.S. Création, ale neodstraňujte brilantní tapety od jejich lesku.

Neobvyklejší vzory tapet s heraldickou lilií a čtverci, které připomínají obložení impozantních dvojitých dveří v Hermitage nebo na zámku, inspirují vzrušujícími a veselými výroky v růžové nebo tyrkysové barvě. Spojte elegantní prvky minulých století a zkombinujte ozdobnou tapetu s klasickým příslušenstvím ze 17. a 18. století a vytvořte zvláštní pocitovou atmosféru s módními tvrzeními.

A.S. CRÉATION HERMITAGE 10 – NOBLESE A ELEGANCE

Kromě velkého výběru barokních a ozdobných tapet kolekce Hermitage 10 od A.S. Création také elegantní vzor tapety na zeď ve vzhledu Chesterfield. Britská nábytková klasika byla okořeněna drahokamy a tvoří elegantní prvek v každé místnosti.

A.S. CRÉATION HERMITAGE 10 – KLASICKÝ NÁVRH

Velmi zvláštním vrcholem této elegantní kolekce je tapeta s leopardím vzhledem. Klasická barokní ozdoba v ušlechtilých, zlatých a stříbrných barvách rámuje vzrušující a hodná zvířata. Ať už je omezena světle šedou nebo nápadnou tapetou v tyrkysové - leopardí tapeta je závazkem k potěšení a síle.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!