A.S. CRÉATION HAVANNA – VINTAGE TAPETY NA ZEĎ

Chtěli byste si vybavit dům v útulném vzhledu? Pak s kolekcí tapet …

Přečtěte si více

A.S. CRÉATION – VÝROBCE TAPETY NA ZEĎ

Výrobce A.S. Création se sídlem v Gummersbachu je mezinárodně známý svou všestranností a vysokou kvalitou svých tapet a ročně vyrábí více než 1 000 kusů, které vás upoutají svou individualitou. Zaměstnanci, kteří jsou skutečnými odborníky v jejich oboru, každou kolekci propracují do nejmenších detailů. Díky moderním výrobním procesům a následnému zpracování nejkvalitnějších materiálů si můžete být jisti, že s A.S. Création je to víc než jen nákup motivů pro vaši zeď.

A.S. CRÉATION HAVANNA – TAPETY, KTERÉ SI ZAMILUJETE

Celkově 45 tapet s retro vzhledem čeká na oživení vašich pokojů.  Navrhněte si pokoje tak, aby se v současné době líbili vám a staly se módním trendem nejen u vás doma.

Vyberte si mezi tapetami s dřevěným vzhledem nebo ozdobnými tapetami s barokním vzhledem, které jsou určitě vizuálním zvýrazněním v poněkud vybledlém vzhledu. Ať už chcete transformovat své vlastní čtyři stěny nebo kancelář na něco nového, s touto kolekcí nebudete mít žádné problémy a můžete vytvořit něco, co jste ještě nikdy neviděli.

KREATIVITA A KOMBINACE - A.S CRÉATION HAVANNA

Ukažte, že jste kreativní člověk a vytvořte s kolekcí Havana od A.S. Création nový směr. Kombinujte různé tapety ve dřevěném vzhledu a dejte místnostem více než jen nový vzhled, dejte jim charakter. S ozdobnými tapetami můžete také hravě navrhnout nebo nastavit správné akcenty a vytvořit tak celkový obrázek, který připomíná ospalou Kubu. Vystupte ze své komfortní zóny a budete s výsledkem nadšeni. Možnosti, které máte s Havanou, neznají žádné limity a umožňují vám dosáhnout něčeho, co je nepředstavitelné.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

 

 

Plus icon Přečtěte si více