A.S. CRÉATION HAPPY SPRING – TAPETY NA ZEĎ V JARNÍM LOOKU

Kolekce tapet Happy Spring od A.S. Création přesvědčí designovými…

Přečtěte si více
-69%
origin-claim
20 / 26 Produkty

A.S. CRÉATION HAPPY SPRING – TAPETY PLNÉ BAREV

Příroda se probouzí a klíčí a prospívá - s Happy Spring A.S. Création vytvořil kolekci plnou živých tapet, které přinášejí jaro do vašeho domova. V této veselé a módní kolekci můžete očekávat spoustu tvarů, barev a struktur.

A.S. CRÉATION HAPPY SPRING – TAPETY PLNÉ JARNÍ ENERGIE

Drzé pruhované tapety nebo tapety se zakřiveným šrafováním, tapety s kruhy nebo čistě barevné tapety se speciálními strukturami. V kolekci Happy Spring je něco pro každého. Díky svému nadčasovému designu je pruhovaná tapeta skutečným poutačem. Šedé, červené a žluté tóny vytvářejí vyhrazený, ale drzý charakter. Tapeta s kruhy připomínající speciální květiny má elegantní struktury. Monochromatické tapety z kolekce Happy Spring také zaujmou svými různými strukturami a vzhledem. Například tečkovaný vzhled cloudové tapety vytváří příjemné prostředí a tapeta s plátěným vzhledem vytváří rustikální, útulnou atmosféru. Tapety ze dřeva a kamenné optiky vždy působí přírodním dojmem.

S A.S. CRÉATION HAPPY SPRING – TAPETY S PŘÍRODOUVŠUDE KOLEM VÁS

Kolekce tapet Happy Spring od A.S. Création obsahuje kromě jednoduché, monochromatické a pruhované tapety také krásné květinové tapety. Drzé a jednoduché květinové dekorace s jemným zbarvením vytvářejí pocit jarního probuzení ze zimního spánku. Nechte motýly třepetat svými křídlY mezi čtyřmi stěnami pomocí Happy Spring a vytvořte vertikální květinovou louku s živými tapetami v motýlové výzdobě. Trochu nevyzpytatelná a elegantní varianta květinové tapety tvoří tapetu s lipovými listy. Stromová tapeta se symbolickými lipovými listy relaxuje svým milujícím a jemným designem.

Zvláštní vrchol květinového světa kolekce Happy Spring od A.S. Création tvoří tapeta v autentickém třešňovém květu. Co více připomíná jaro než kvetoucí třešeň? S realistickými květinami vyvoláváte na svých čtyřech stěnách romantickou náladu.

A.S. CRÉATION HAPPY SPRING – TAPETY NA ZEĎ

Tapety v kovovém provedení jsou dokonalým koncem kolekce Happy Spring. Struktury, které připomínají minulost z hlediska barev a designu, a diamantové vzory v kovovém vzhledu, které jsou ideální pro moderní průmyslový styl nebo ošuntělý šik. Spojte moderní tapetu s vintage nábytkem a vytvořte oblíbený styl ulice.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION HAPPY SPRING!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY A.S. CRÉATION HAPPY SPRING NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY NA ZEĎ - A.S. CRÉATION HAPPY SPRING

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION HAPPY SPRING V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

 

Plus icon Přečtěte si více