Ušetřete ještě VÍCE peněz díky akci BRICOWeekend! Využijte od 25. do 27. listopadu naší 5% slevy a užívejte si online nákupy ve velkém! Promo kód: BRICOWEEKEND

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

A.S. CRÉATION GREENERY TAPETY – JUNGLE STYL U VÁS DOMA

Tapety ze sbírky Greenery od známého výrobce tapet A.S. Cr…

Přečtěte si více
20 / 69 Produkty

A.S. CRÉATION GREENERY – SVĚT JUNGLE

Kolekce tapet Greenery od A.S. Création vás potěší bohatou nádherou vzorů džungle a dekorů deštného pralesa. Husté otisky a dechberoucí představení ve světlé akvarijní optice vytvářejí fascinující exotický svět, který stimuluje všechny smysly. Smyslně expresivní barevná paleta sahá od bohatých odstínů zelené ve všech představitelných odstínech po růžovou a až po jasně červené akcenty, černou a antracitovou a také jemné odstíny růžové a šedé. Kolekce Greenery pokrývá celé spektrum interiéru džungle.

Kromě bohatého výběru tapet džungle najdete také to, že A.S. Création Greenery má také jednoduché jednobarevné tapety, které díky textilnímu vzhledu stále vyzařují část přirozenosti. Tapety v kolekci Greenery jsou netkané tapety, které lze snadno připojit ke zdi a jsou extrémně robustní a odolné.

A.S. CRÉATION GREENERY – FASCINACE JUNGLÍ

Zvláštností kolekce Greenery od A.S. Création je mnohostranný design džungle. Pro jednodušší typy jsou tapety na zeď v mírně světlejší paletě barev. Tapeta v černé a bílé přináší dotek nostalgie, zatímco světlé, vzdušné barvy zjemňují hustou džungli. V závislosti na vaší chuti se můžete rozhodnout pro neživý nebo živý deštný prales, protože někdy se mezi palmami a listy kapradin skrývají dobře maskovaní kakadu. Pokud se vám vaše džungle nelíbí tak zamotané a husté, jsou vhodné i jasnější vzory s velkými tropickými palmovými listy v jemných barvách.

Pro úplné ponoření do džungle jsou zvláště vhodné husté scenérie, které slibují trochu mystiky v tmavých barvách. Na tapetu ze zeleně je jemný povlečení, které poskytuje další část přirozenosti.

S dekorací v tropickém stylu naplníte svůj domov životem a optimismem. Chcete-li z tohoto odvážného vzhledu vytěžit maximum, doporučujeme, aby celková dekorace vašeho domu byla co nejjednodušší, aby celkový design místnosti doplňoval složité vzory těchto tapet. Tapeta s tropickou tématikou společně s parketovými podlahami a jednoduchým nábytkem vytvoří dojem, který Vás i vaše hosty oslní.

Tyto světlé tapety na zeď zaručí svěží pocit v celém domě, což se projeví ve způsobu, jakým vedete svůj každodenní život. Zeleň a živé tony okolo nás sebou přináší energii a život.

Tato ozdobná tapeta se určitě hodí do vašeho domova, nezáleží na tom, zda ji aplikujete do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně nebo koupelny, to vše dělá solidní volbu tapety džungle.

A.S. CRÉATION GREENERY – TAPETY PRO VŠECHNY

Pokud se vám líbí vaše pokoje trochu jednodušší, ale stále jste příznivcem přírody, fauny a flóry, pak jsou pro vás prosté barevné tapety ze sbírky Greenery ideální. Kromě vkusného a rustikálně vypadajícího lněného a textilního vzhledu najdete také velmi klasické tapety v bílé, šedé a krémové barvě s překvapivými strukturami, které jsou vidět pouze na druhý pohled. Rovné tapety na zeď lze také ideálně kombinovat s tapetami vzorů.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION GREENERY!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY A.S. CRÉATION GREENERY NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY A.S. CRÉATION GREENERY

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR!

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více