Close icon

A.S. CRÉATION GLICINIA TAPETY - ČERSTVÝ A PŘÍRODNÍ STYL

Německý výrobce A.S. Création tvrdě pracoval na vytvoření květino…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

1 - 0 z 0 Produkty

A.S. CRÉATION GLICINIA TAPETY - ÚŽASNÉ MODELY, KTERÉ JDOU S TRENDY

Tato pohyblivá sbírka je tvořena 3 nejpodivnějšími tapetami, které vyzařují její nejjemnější stránku a okouzlí vás svými návrhy a nepřekonatelnou kvalitou. Není pochyb o tom, že originální tapeta za vás bude mluvit, a jaký lepší způsob, než ukázat svůj tvůrčí potenciál?

Nejlepší materiály byly použity v této kolekci, jako například vinylová tapeta, která má neuvěřitelné vlastnosti, je velmi snadno omyvatelná, odolná vůči slunečnímu záření a má velkou tvrdost a odolnost.

A.S. CRÉATION GLICINIA TAPETY – USPOKOJÍ I TY NEJNÁROČNĚJŠÍ

V této inovativní sbírce najdete tapety mnoha stylů, protože A.S. Création chce uspokojit i ty nejnáročnější chutě. Za tímto účelem výrobci věnovali pozornost dvěma ze svých nejoblíbenějších variant: vzorované tapety a tropické tapety.

V této kolekci se staly populární závěsné rostliny, světlé barvy a šumivá příroda. Ponořte se do divokého světa a objevte všechny modely, které pro vás máme!

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION GLICINIA!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY A.S. CRÉATION GLICINIA NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY A.S. CRÉATION GLICINIA

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION GLICINIA V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR!

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více