A.S. CRÉATION GEO NORDIC – TAPETY S NORDICKÝM VZHLEDEM

Objevte nordické tapety na zeď z kolekce Geo Nordic od A.S. Création. St…

Přečtěte si více
1 - 20 z 44 Produkty

A.S. CRÉATION GEO NORDIC – TAPETY NA ZEĎ S NORDICKÝM VZHLEDEM

Kolekce Geo Nordic od renomovaného výrobce tapet A.S. Création slibuje velmi moderní, přesto vyhrazenou tapetu s trendy motivy a vzory. Kromě typografické a velmi moderní květinové tapety můžete očekávat stylové grafické, geometrické tapety a umělecké obklady stěn pro velmi vkusný, ale jemný design stěn. Poněkud tlumená barevná paleta kolekce Geo Nordic se pohybuje od bílých jednoduchých odstínů šedé, růžové, světle modré a okrové až po hořčičnou žlutou a červenou až po benzín, sléz a modrou, s velmi jemně používanými odstíny zelené.

Kolekce Geo Nordic je zakončena jednoduchými tapetami, které lze díky dokonale sladěné paletě barev také ideálně kombinovat se vzorovými tapetami. Nástěnné tapety této kolekce inspirované severem se inspirují symbiózou moderního designu, nadčasovostí a podhodnocenou estetikou, která tvoří ideální prostředí pro stylové prostředí.

A.S. CRÉATION GEO NORDIC TAPETY – OBJEDNÁVEJTE FLORU SEVERU

Květinové tapety na zeď v kolekci Geo Nordic jsou ideální pro vytvoření živé a dynamické, přesto uvolněné atmosféry. Objevte rozmanitou flóru a faunu na severu, a stále poskytujte překvapivě teplé a téměř exotické přízvuky s jednoduše navrženou tapetou palmy. Kromě poměrně jednoduchého designu listů a květů to přesvědčuje s jistým bohatstvím v uspořádání rostlin. Jednotlivé akcenty můžete nastavit v čerstvých odstínech modré, teplé žluté, tlumené fialové, benzínové, šedé a antracitové.

S okouzlující květinovou tapetou kolekce Geo Nordic, která je zcela zasvěcena lesním rostlinám na severu, je o něco delikátnější a hravější. Grafický a stylizovaný dekor připomíná kresbu, která slibuje určitou lehkost s několika stříkance barevného akvarelu. Květinová tapeta kolekce Geo Nordic jedinečně kombinuje lineární skandinávské designové umění a divokou povahu severu. Takže vkusné nástěnné tapety vypadají jako procházky v lese v borůvkových polích a zdá se, že vás unesou v knihách Astrid Lindgrenové.

A.S. CRÉATION GEO NORDIC – TAPETY NA ZEĎ S GEOMETRICKÝMI VZORY

Název Geo Nordic již napovídá, že tato kolekce od A.S. Création je typická pro svůj skandinávský styl. Název nesouvisí pouze s úchvatnou přírodou a zeměpisným charakterem severu, ale také se skandinávským designem a skandinávským klidem, což se odráží v geometrických tapetách kolekce Geo Nordic.

Diamantový vzor tak okouzlí svým skandinávským šarmem, přesto však naznačuje určité teplo a je proto také ideální pro vybavení v moderním etnickém stylu. Přírodní a uvolněný dojem tapety je podtržen jemným textilním vzhledem.

Pokud se vám líbí trochu jednodušší tapety na zeď, ale přesto se nechcete obejít bez několika uměleckých přízvuků, kolekce Geo Nordic také zahrnuje návrhy, které připomínají tahy štětce. V tyrkysové a benzínové, šedé, červené a slézové, růžové nebo hořčičné žluté je výzdoba velmi teplá a poskytuje příjemnou a útulnou atmosféru pro pohodu. Nepravidelný styl, který běží shora dolů a zleva doprava, vytváří velmi jemný kontrolní vzorec, který poskytuje určitou strukturu a přímočarost, takže i zde je dokonale kombinována přirozenost a přímočarost severu.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION GEO NORDIC!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY A.S. CRÉATION GEO NORDIC NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY A.S. CRÉATION GEO NORDIC

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY NA ZEĎ A.S. CRÉATION GEO NORDIC V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

 

Plus icon Přečtěte si více