vyhledávání search on website
Odborné poradenství
+420 234 076 058
Po – Pá: 8-17 hodin
Help icon
KONTAKT

A.S. CRÉATION FREE NATURE – PŘÍRODNÍ TAPETY NA ZEĎ

A.S. Création Free Nature - název této kolekce tapet od A.S. Créa…

Přečtěte si více
k dispozici pouze 115 role
origin-claim
835,00 Kč za roli
odpovídá 156,66 Kč / m²
Doprava: 250 Kč za objednávku
origin-claim
835,00 Kč za roli
odpovídá 156,66 Kč / m²
Doprava: 250 Kč za objednávku
k dispozici pouze 189 role
origin-claim
884,00 Kč za roli
odpovídá 165,85 Kč / m²
Doprava: 250 Kč za objednávku
k dispozici pouze 68 role
origin-claim
835,00 Kč za roli
odpovídá 156,66 Kč / m²
Doprava: 250 Kč za objednávku
k dispozici pouze 163 role
origin-claim
884,00 Kč za roli
odpovídá 165,85 Kč / m²
Doprava: 250 Kč za objednávku
origin-claim
710,00 Kč za roli
odpovídá 133,21 Kč / m²
Doprava: 250 Kč za objednávku
k dispozici pouze 95 role
origin-claim
748,00 Kč za roli
odpovídá 140,34 Kč / m²
Doprava: 250 Kč za objednávku
origin-claim
884,00 Kč za roli
odpovídá 165,85 Kč / m²
Doprava: 250 Kč za objednávku

A.S. CRÉATION FREE NATURE – ZPĚT DO PŘÍRODY S TĚMITO TAPETY

Tapety kolekce Free Nature přinášejí do pokojů novou lehkost a upozorňují na detaily, které v našem hektickém každodenním životě často přehlížíme: poezii přírody a stopy naší minulosti. Důkazem toho jsou také dobře navržené monochromatické tapety s jejich strukturami z cihel, omšelé omítky a zmačkaného papíru.

A.S. CRÉATION FREE NATURE TAPETY NA ZEĎ – STAŇTE SE SOUČÁSTÍ PŘÍRODY I DOMA

Tapety vzorů této přírodní a jemné kolekce nabízejí elegantní vzory v zasněných barvách. Ptačí tapety v této sbírce umožňuje kolibříkům létat přes vaše čtyři stěny. Kolibřík, který je v jihoamerické kultuře považován za symbol lásky, se stal absolutním trendem také jako tapety na zeď. Vyjádřete svou svobodu, svou sílu a sílu pomocí tapet v antracitových, fialových a růžových tónech v moderním designu kolibříka. Rustikální a moderní tapeta s dřevěným vzhledem je velmi zvláštní přírodní dekor, připomínající naskládané dřevěné trámy a módní symbiózu tvůrčí poruchy přírody a lidského pořádku.

A.S. CRÉATION FREE NATURE TAPETY NA ZEĎ – ČISTÁ ROMANTIKA

Romantické netkané tapety ze sbírky Free Nature od A.S. Création svádí a vytváří ve vašich pokojích pohádkovou atmosféru. Milující květinové tapety vytvářejí kouzelnou atmosféru s jejich květinovým dekorem.

Motýli, hortenzie a orchideje v jedinečném barevném spektru od pastelových odstínů růžové a modré po silné fialové a růžové tóny a zemité barvy tvoří zátiší čistě romantiky. Design této povzbuzující tapety na stěnu připomíná ve svém akvarelu vzhled rozpuštěného inkoustu ve vodě - pohádkový závoj, který stimuluje snění.

PRUHOVANÉ TAPETY

Díky svým přírodním strukturám tvoří tapety díky obyčejným barvám další přirozený vrchol této kolekce Země, ale i ušlechtilé přírody. Pruhované tapety v antracitové a růžové tóny připomínají jemný tah štětcem nebo zvětralé dřevo.

Monochromatické tapety, které vypadají jako zmačkaný papír, vytvářejí jemný, ale individuální výpověď pro zdrženlivost a relaxaci. Ostatní tapety ve světle modré a jemné žluté tóny tvoří vhodný závěr této přirozené sbírky A.S. Création. Jemná pruhovaná struktura holého vzhledu vytváří klidnou atmosféru a připomíná tekoucí vodu. Tak se vydejte s kolekcí tapet AS Free Nature.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

 

Plus icon Přečtěte si více