Close icon

A.S. CRÉATION FIORE – TAPETY, KTERÉ PŘINESOU TEPLO DO VAŠICH DOMOVŮ

Máte rádi teplé barvy a chcete se po příjezdu domů cítit p…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

1 - 0 z 0 Produkty

A.S. CRÉATION FIORE – TAPETY, KTERÉ PŘINESOU TEPLO DO VAŠICH DOMOVŮ

Máte rádi teplé barvy a chcete se po příjezdu domů cítit příjemně a útulně? Pak tato sbírka tapet Fiore od A.S. Création přesně ta, kterou jste hledali. Výrobce A.S. Création se sídlem v Gummersbachu je mezinárodně známý svou všestranností a vysokou kvalitou svých tapet a ročně vyrábí více než 1 000 kusů, které vás upoutají svou individualitou. Zaměstnanci, kteří jsou skutečnými odborníky v jejich oboru, každou kolekci propracují do nejmenších detailů. Díky moderním výrobním procesům a následnému zpracování nejkvalitnějších materiálů si můžete být jisti, že s A.S. Création Concerto 2 je víc než jen nákup motivů pro vaši zeď.

A.S. CRÉATION FIORE – VELKÝ VÝBĚR TAPETY NA ZEĎ

S kolekcí Fiore váš čeká 34 dekorů, ktéré vám přinesou teplo do vašich domovů. Máte možnost si vybrat z mnoha monochromatických tapet, které jsou udržovány v teplých a přátelských barvách a poskytují vám atmosféru, díky které se budete cítit úplně pohodlně. Rozhodněte se o květinových tapetách a květinových dekorech a nechte kvetoucí květiny ve vašem bytě 365 dní v roce. Chcete idylku, kde můžete jednoduše vypnout?

Pak si ji vytvořte pomocí kolekce Fiore od A.S. Création. Vytvořte si vlastní květinovou louku a proměňte svůj byt v místo odpočinku a relaxace. Tapety s květinovým vzorem vyzařují teplo, které vám umožní zapomenout na stres každodenního života. Barevné kombinace dekorů připomínají pocit slunné pláže, kde chytré telefony a práce neexistují, a vyzývají vás, abyste se nechali svou mysl bloudit.

A.S. CRÉATION FIORE – TAPETY, U KTERÝCH SE KREATIVITĚ MEZE NEKLADOU

Nechte svou kreativitu projevit. Spojte různé dekory dohromady a vytvořte celkový obraz, který nikdy předtím neexistoval. Už vás nebaví tvary a struktury? Pak využijte možností, které nabízí Fiore. Můžete si být jisti, že výsledkem vaší tvůrčí práce bude určitě design, který vás nepřestane bavit. Nebo můžete každou místnost navrhnout individuálně se vzorem a dát mu určitý nádech.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION FIORE!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit. t

KOUPĚ TAPETY A.S. CRÉATION FIORE NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY A.S. CRÉATION FIORE

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION FIORE V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

 

Plus icon Přečtěte si více