Ušetřete ještě VÍCE peněz díky akci BRICOWeekend! Využijte od 25. do 27. listopadu naší 5% slevy a užívejte si online nákupy ve velkém! Promo kód: BRICOWEEKEND

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

A.S. CRÉATION EXOTIC LIFE – EXOTICKÉ TAPETY NA ZEĎ

Palmy, listy a kapradiny jsou tapety ve sbírce Exotic Life od A.S. Création. Tr…

Přečtěte si více
20 / 45 Produkty

A.S. CRÉATION EXOTIC LIFE – DECETNÍ EXOTICKÉ TAPETY NA ZEĎ

Tapety z kolekce Exotic Life od A.S. Création je inspirující nápadně rušivými vzory džungle, ale i jemnou exotickou optikou, která se perfektně hodí do jakéhokoli interiéru. Kolekce exotických tapet se někdy inspiruje ze skandinávského nebo asijského stylu. Jemné barvy se silnými akcenty a jemné efekty matného lesku vytvářejí kultivovanou atmosféru plnou milosti a espritu. Kromě vkusné tapety na zeď s kapradinami, palmami, listy, květinami a ptáky zahrnuje kolekce také monochromatické tapety s atraktivní povrchovou strukturou.

A.S. CRÉATION EXOTIC LIFE – NEVÍDANÁ EXOTIKA, TO JSOU TAPETY NA ZEĎ

Zvláštností kolekce Exotic Life společnosti A.S. Création jsou návrhy z přírody. Ve světlé barevné paletě mají květinové dekory velmi uklidňující účinek a lze je ideálně kombinovat s přírodními materiály ve skandinávském stylu. Vrcholem exotického života jsou tapety džungle, která znázorňují pestrobarevné květiny v růžové nebo tyrkysové barvě mezi pěstovanými černými a bílými listy a kapradinami. Tapeta ptáků v tlumených barvách s liliemi, divokými jahodami, lískovými oříšky, jiřicemi, heřmánkem a modrým sýrem vypadá trochu domácky a díky hravému černobílému vzhledu vyzařuje okouzlující nostalgický nádech.

Jemné vzory s palmami a listy jsou trochu jemnější, přesto velmi módní. Rozmazané a mlhavě vypadající listy kapradin připomínají peří a vyvolávají v každé místnosti jedinečnou lehkost. Paleta barev je velmi aktuální a nabízí růžové, tyrkysové a šedé barvy pro mladé interiéry. Palmová tapeta s tečkovaným výrazem v tlumených barvách taupe, modré a žlutí znamená jednoduché, ale moderní prostředí. S lehce asijsky vypadajícími listy z kolekce Exotic Life je to o něco jednodušší. Jemně stylizované listové žíly jsou velmi jasně a graficky navrženy, a tak prokazují určitou průhlednost, která vytváří otevřenou atmosféru.

A.S. CRÉATION EXOTIC LIFE – JEDINEČNÉ A EXOTICKÉ TAPETY

Kromě exotických návrhů z deštného pralesa, najdete v kolekce Exotic Life také monochromatické tapety a jemné přírodní vzhledy, které tvoří ideální prostředí pro váš kreativní rozvoj. Paleta barev je poměrně tlumená a jednoduchá s šedou a smetanovou, ale také partitury s letní čerstvou meruňkovou, mátovou, růžovou a jemnou žlutou a vytváří teplo a útulnost v silné okrové, tmavě hnědé a nádherné modré barvě.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION EXOTIC LIFE!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NA ZEĎ NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY A.S. CRÉATION EXOTIC LIFE

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION EXOTIC LIFE V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR!

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více