A.S. CRÉATION ETHNIC ORIGIN – TAPETY NA ZEĎ PLNÉ ORIGINALITY

Kolekce A.S. Création Ethnic Origin je plná mystiky a originálnosti. Gra…

Přečtěte si více
1 - 20 z 47 Produkty

A.S. CRÉATION ETHNIC ORIGIN – TAPETY ORIENTU

Známý výrobce A.S. Création byl inspirován různými oblastmi světa a jejich kulturami. Roli zde hrají nejen umělecké nebo architektonické prvky, ale také příroda, tradice a náboženství. Kromě teplých afrických a orientálních vzorů najdete také chladnější vzory, které připomínají nedotčenou skandinávskou povahu.

Vysoce kvalitní netkané tapety s etnickými motivy v silných barvách dělají tyto nástěnné krytiny tak přitažlivými: žluté a okrové tóny, které zachycují třpytivé světlo savany, se setkávají s hlubokým oceánem modře, zemitým pahorkem a siennou. Vydejte se na světové turné a prozkoumejte stylové tapety od A.S. Création Ethnic Origin.

A.S. CRÉATION ETHNIC ORIGIN – SAFARI U VÁS DOMA, TO JSOU TAPETY NA ZEĎ

Zvláštní vrchol kolekce Ehtnic Origin od A.S. Création je etnická tapeta v teplých a zemitých tónech, která je ideální pro interiéry v koloniálním stylu. Od béžové a okrové až po tlumené odstíny červené a zelené, najdete řadu holých tapet v paletě přírodních barev v kolekci Ethnic Origin, které si přijdou na své zvlášť dobře v kombinaci s přírodními materiály. Různé povrchové struktury vytvářejí velmi přirozený dojem, aniž by ztratily určitou část elegance.

A.S. CRÉATION ETHNIC ORIGIN TAPETY – TISÍC A JEDNA NOC

Kromě omezených monochromatických tapet můžete také očekávat africké interpretace vzorových tapet v kolekci Ethnic Origin. Tapety ukazují jemně navržené labyrintové vzory v omšelé eleganci, které při pohledu zblízka připomínají staré nápisy a vyvolávají stylovou atmosféru v omezených odstínech šedé na celkovém obrázku. S jemně pruhovanou tapetou v malovaném vzhledu se stává barevnější, což díky naznačeným trojúhelníkům přináší do hry trochu nadčasovosti. Velmi strukturovaná a uspořádaná tapeta se čtverečky, které připomínají pyramidy z ptačí perspektivy.

A.S. CRÉATION ETHNIC ORIGIN – TAPETY S HISTORIÍ

Historický design z Orientu vyvolává rafinovanou a kosmopolitní atmosféru k relaxaci a odpočinku. Orientální tapety na zeď kolekce Ethnic origin inspiruje jemnými, ale výraznými vzhledy. Zde najdete jemné tečky, které tvoří květinový a kruhový vzor relevantní pro různé kultury a připomínají staré mozaiky.

Uklidňující tapety na zeď, které jsou někdy tak jemné a někdy stručnější, vytváří atmosféru orientální koupelny. Pokud se vám líbí trochu více moderní, tapety v modré nebo černé.

Tapety kolekce Ethnic Origin inspirované domorodými kulturami jsou zvláště vkusné a výrazné. Tradiční vzor tkaní se nazývá Ikat a používají ho domorodé kultury Navajo nebo Diné pro pončo a koberce. Atraktivní nástěnné tapety lze kombinovat nejen s přírodními materiály a doplňky, protože módní barevná paleta je vhodná také pro moderní a jednoduché zařízení.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION ETHNIC ORIGIN!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit na stěnu. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NA ZEĎ A.S. CRÉATION ETHNIC ORIGIN NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY A.S. CRÉATION ETHNIC ORIGIN

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION ETHNIC ORIGIN V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více