A.S. CRÉATION ELEGANCE 3 - ELEGANTNÍ TAPETY NA ZEĎ

Chcete vyniknout z davu a mít na stěnách tapety, které vám p…

Přečtěte si více
-32%
origin-claim
-26%
origin-claim
20 / 30 Produkty

A.S. CRÉATION – TAPETY NA ZEĎ

Výrobce značky A.S. Création ročně produkuje více než 1 000 tapet a je známá svou rozmanitostí a kvalitou za hranicemi Německa. Moderní obklady stěn jsou vyrobeny z nejlepších surovin v ekologických a moderních výrobních podmínkách. A.S. Création sídlí v Gummersbachu a díky své vysoké kvalitě a neobvyklým kolekcám je mezinárodně popularní.

A.S. CRÉATION ELEGANCE 3 – KLASICKÉ A MODERNÍ TAPETY NA ZEĎ

Kolekce Elegance 3 obsahuje četné klasické vzory pro každý vkus. Vyberte si z řady četných obyčejných tapet, které dodávají elegantní a tlumené barvy a zkrášlují nejen místnost, ale také dopřávájí místnosti zcela nový vzhled. Paleta barev sahá od ušlechtilých antracitů a šedých tónů, až po tlumené modré až po krémové.

Klasická pruhovaná tapeta na zeď zajišťuje uspořádané prostředí a zvyšuje celkový dojem místnosti. Nadčasový kontrolovaný vzor připomíná piknikové deky a ve stylovém barevném schématu vytváří rezervovaný, ale smysluplný dojem.

Ale nejsou to jen klasické tapety na zeď, které se mohou pochlubit vkusným designem. Monochromatické tapety nabízejí ideální prostředí pro nápaditý design interiéru a vybízejí vás ke kreativní kombinaci tapet od A.S. Création. Ať už vzhled vintage, country stylu nebo městské loft - puristické tapety z kolekce A.S. Création Elegance 3 nabízí správnou výzdobu pro každý styl.

Květinové tapety a lesní tapety na zeď také zaručují elegantní vkus. Doplněné o naturalistickou optiku, květinové tapety tvoří symbiózu sofistikovaného šarmu a přirozenosti. Moderní interpretace barokní tapety na zeď čeká s klasickými květinovými kyticemi a vybízí vás, abyste se vydali na časovou cestu hrady 17. století. Různé vzory, láskyplně zdobené ozdoby až do nejmenších detailů i obyčejná tapeta vás vyzývají, abyste si své pokoje vytvořili více než jen místo k pobytu a vytvořili něco, co jste v bytě nikdy neviděli.

A.S. CRÉATION ELEGANCE 3 – ROZMANITÉ TAPETY NA ZEĎ

Dekorace tapety na zeď Elegance 3 od A.S. Création nejen najde místo ve vašich místnostecg, ale je také ideální pro kancelářské nebo obchodní prostory. Okouzlete své přátele, zákazníky nebo návštěvníky kouzlem šlechtických šatů a vytvořte místa pro odpočinek a zpomalení.

Vytvořte luxus v nové podobě a ukažte, že jste člověk se smyslem pro styl. Získejte více ze svých pokojů s tapetami Elegance 3 a vytvořte čistou eleganci.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION ELEGANCE 3!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY A.S. CRÉATION ELEGANCE 3 NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY A.S. CRÉATION ELEGANCE 3

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION ELEGANCE 3  V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více