Close icon

A.S. CRÉATION DAY AND NIGHT – TAPETY, KTERÉ SI VÁS JEDNOZNAČNĚ ZÍSKAJÍ

A.S. Création vždy myslí na potřeby a vkus svých zákazníků…

Přečtěte si více
-49%
In stock:
300 role
origin-claim
1 - 1 z 1 Produkty

A.S. CRÉATION DAY AND NIGHT – TAPETY NA ZEĎ, KTERÉ SI VÁS JEDNOZNAČNĚ ZÍSKAJÍ

Užijte si svůj nový nástěnný dekor z A.S. Création Day & Night. Šedé, černé, bílé, a krémové nástěnné malby vytvářejí během dne uvolněnou atmosféru díky stylovým grafickým designům. Hvězdy, vlnité čáry a kadeře a panoramata vytvářejí ve dne i v noci příjemnou atmosféru.

A.S. CRÉATION DAY AND NIGHT – NOC VE DNE A DEN V NOCI, TO JSOU TAPETY NA ZEĎ

Dopřejte si hvězdnou oblohu do vašich domů se speciálními tapetami denní a noční záře. Tapeta s hvězdami v neomezených barvách představuje moderní vzhled a hodí se perfektně do vašich místností.

Tapeta v noci zajišťuje příjemné sny a klidný spánek. Jemná záře tapety ve tmě připomíná spaní pod širým nebem a vytváří harmonickou atmosféru. Vinylová vrstva vysoce kvalitních netkaných tapet vytváří hloubkový efekt, takže hvězdná výzdoba denního a nočního záře v tmavých tapetách přichází sama o sobě. Nejen hvězdné vzory vytvářejí v noci romantickou atmosféru. Prokládaná tapeta se vzory čar a vln také vytváří ve tmě mimořádnou atmosféru.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION DAY AND NIGHT!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NA ZEĎ A.S. CRÉATION DAY AND NIGHT NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY A.S. CRÉATION DAY AND NIGHT

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION DAY AND NIGHT V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více