Ušetřete ještě VÍCE peněz díky akci BRICOWeekend! Využijte od 25. do 27. listopadu naší 5% slevy a užívejte si online nákupy ve velkém! Promo kód: BRICOWEEKEND

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

A.S. CRÉATION CÔTE D'AZUR – TAPETY V NÁMOŘNICKÉM STYLU

Moderní venkovský dům s námořním nádechem - kolekce tapet …

Přečtěte si více

A.S. CRÉATION CÔTE D'AZUR TAPETY – DOVOLENÁ U VÁS DOMA

Pruhované tapety ve tvaru lana a zvětralého dřeva, stejně jako texturované a jednobarevné tapety připomínající domy na pláži. Pocit, že jste kdykoli na dovolené na Côte d'Azur, to vám dopřeje kolekce Côte d'Azur od A.S. Création.

Světlé, přírodní a pastelové tóny - mořská modrá, světle zelená, béžová, světle šedá, červená – tyto barvy jsou typické pro začátek podzimu na Côte d'Azur. Jemné a nevídané zbarvení prvotřídních netkaných tapet vyvolává námořní a přirozenou atmosféru v každé místnosti.

A.S. CRÉATION CÔTE D'AZUR – FRANCOUZSKÁ RIVIÉRA NA DOSAH

Tapeta s hvězdami z kolekce Côte d’Azur od A.S. Création vám umožní zažít teplé noci na Francouzské riviéře a vytvoří ve vašich čtyřech stěnách hvězdnou oblohu. Vzorová tapeta vytváří jemnou souhru moderních dekorů hvězd a přirozeného středomořského vzhledu. Ukázkové tapety kolekce Côte d’Azur od A.S. Kromě přitažlivé jednobarevné tapety s plátěným vzhledem a pruhy nabízí A.S. Création také tapety na zeď s námořními motivy. Sbírka obsahuje tapety s dekoracemi plachetnic, které připomínají mořskou atmosféru. Kompasy a nápisy v inkoustové optice připomínají deník legendárního kapitána, jako je Ahab nebo Nemo. Nechte A.S. Creation a jejich kolekci Côte d'Azur vzít vás výpravu do vzdálených míst a zemí a vyplujte!

Kdo neradi slyší šplouchající moře? Díky sbírce tapet A.S. Creation Côte d’Azur si myslíte, že slyšíte vlny lámající se o břeh. Neobvyklá vlnová optika nástěnných tapet připomíná obrazy impresionistických umělců a svým stylem vytváří omezenou, ale přesto vzrušující atmosféru.

Ať už si vyberete námořní téma nebo se cítíte více spojeni s venkovskou stranou Francouzské riviéry - tapety kolekce Côte d´Azur nejlépe harmonizují s jednoduchým dřevěným nábytkem a útulným a světlým příslušenstvím, ale lze je ideálně kombinovat jednotlivě.

KOUPĚ TAPETY NA ZEĎ A.S. CRÉATION CÔTE D'AZUR NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION CÔTE D'AZUR!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY NA ZEĎ A.S. CRÉATION CÔTE D'AZUR

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION CÔTE D'AZUR V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více