Ušetřete ještě VÍCE peněz díky akci BRICOWeekend! Využijte od 25. do 27. listopadu naší 5% slevy a užívejte si online nákupy ve velkém! Promo kód: BRICOWEEKEND

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

A.S. CRÉATION CONCERTO 3 – TAPETY PLNÉ ŽIVOTA

Tapeta plná života připomínající nejslavnější opern…

Přečtěte si více
20 / 25 Produkty

A.S. CRÉATION CONCERTO 3 - HUDBA PRO VAŠE STĚNY

Kolekce Concerto 3 od A.S. Création zahrnuje ukázkové tapety i prosté tapety ve vkusné a elegantní paletě barev. Svěží listy a květinové ornamenty čerpají z bohatého repertoáru klasických dekorů: rozmanitých, nádherných a zároveň harmonických a živých jako hudba Antonia Vivaldiho. Společně s jemnými, někdy silnými barevnými kombinacemi tapety tvoří elegantní pozadí pro stylové a hlavně moderní interiéry. Takže si můžete vytvořit vynikající prostředí v každém okamžiku, protože s tapetami od A.S. Création Concerto 3 přeměnní vaši místnost rychle a snadno na koncertní sál.

A.S. CRÉATION CONCERTO 3 – TAPETY NA ZEĎ PLNÉ ŽIVOTA

Zvláštností kolekce Concerto 3 je barokní tapeta v ušlechtilých barvách. Historické tapety, někdy nádherné a bohaté, někdy diskrétní a rezervované, vykouzlí diskrétně nostalgické kouzlo. Vkusné nástěnné tapety lze kombinovat jak s moderními, přímými, tak s pompézními a elegantními tapetami. V kolekci Concerto 3 najdete především některé zlaté, stříbrné a měděné barvy, jako jsou květiny a klasické barokní ozdoby. Romantická květinová tapeta je zvláště vhodná pro britský vzhled ušlechtilého venkovského domu. Vytvořte si svůj vlastní palác, ve kterém se budete cítit skvěle!

PURISTICKÁ ELEGANCE – TO JSOU TAPETY A.S. CRÉATION CONCERTO 3

Kromě bohatých ozdobných a barokních tapet zahrnuje kolekce Concerto 3 také jemnější tapety, které přicházejí s nádechem elegance a obratnosti. Jednoduchý pruh tapety je vhodný pro klasické zařízení a malý pořádek, ale na druhý pohled odhaluje jemné květinové struktury a odkazy na starověké Řecko. Ale také prosté barevné tapety z jemného šedého nebo ušlechtilého zlata vylepšují každou místnost strukturami připomínajícími omítnuté zdi nebo dřevo a stále vyzařují trochu přirozenosti.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY NA ZEĎ A.S. CRÉATION CONCERTO 3

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION CONCERTO 3!

Papírové tapety obdržíte ze kolekce Concerto 3 jako tzv. Euro roll (šířka 0,53 metru a 10,05 metru) a při tapetování vzorových tapet byste měli věnovat pozornost aplikaci tapety na zeď. Pro instalaci vaší nové tapety od A.S. Création Concerto 3 potřebujete pouze obvyklé nářadí: žebřík, tužka a pravítko, nůžky nebo kobercový nůž, tapetové lepidlo a kbelík, tyčinka pro míchání lepidla, kartáč na tapetování, přítlačný váleček, stěrka na tapety a ideálně jedno trojúhelníkové pravítko.

Než si v našem internetovém obchodě objednáte svou oblíbenou tapetu, měli byste přesně změřit zdi. Jednoduše použijte převaděč napravo od obrázku produktu. Při řezání proužků tapety, které můžete později odříznout přesně na okraji stěny, nechte asi pět centimetrů. V případě vzorových tapet se ujistěte, že tapety na sebe pasují vzorem na vzor.

Naneste lepidlo co nejrovnoměrnější na první proužek tapety a u jednotlivých proužků používejte přibližně stejné množství lepidla. Pomocí přítlačného válce můžete nyní nanést tapetu na zeď a přesně odříznout případný přebytek na okraji stěny.

KOUPĚ TAPETY A.S. CRÉATION CONCERTO 3 NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION CONCERTO 3 V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více