A.S. CRÉATION CONCERTO 2 TAPETY - KLASICKÝ MODERNÍ DESIGN

Italské kouzlo a moderní elegance splývají s uměleckým d&i…

Přečtěte si více

A.S. CRÉATION – VÝROBCE TAPETY NA ZEĎ

Výrobce A.S. Création se sídlem v Gummersbachu je mezinárodně známý svou všestranností a vysokou kvalitou svých tapet a ročně vyrábí tisíce kusů, které vás upoutají svou individualitou. Zaměstnanci, kteří jsou skutečnými odborníky v jejich oboru, každou kolekci propracují do nejmenších detailů. Díky moderním výrobním procesům a následnému zpracování nejkvalitnějších materiálů si můžete být jisti, že s A.S. Création Concerto 2 je víc než jen nákup motivů pro vaši zeď.

A.S. CRÉATION CONCERTO 2 TAPETY – ÚNIK Z RUTINY

Čeká na vás 44 tapetových vzorů a spolu s vámi dodají vašim prostorům luxus, který si zasloužíte. Ať už doma nebo v kanceláři, s těmito tapetami vytvoříte atmosféru, díky které zapomenete na každodenní život během krátké doby.

Nechte se unést do koncertní síně a zavřete oči. Budete rychle vnímat zvuky houslí, aniž byste se museli jít na koncert. Nebudete sedět v davu, budete sami a budete se moct soustředit jen na vás a klid kolem.

MNOHO VZORŮ – TO JSOU TAPETY NA ZEĎ KOLEKCE A.S. CRÉATION CONCERTO 2

Koncertní sály nejsou vždy stejné, nicméně jednu věc mají společnou. Všechny koncertní sály jsou velkolepé a vznešené. Nyní si tuto atmosféru můžete snadno vytvořit ve svých místnostech a budete mít pocit, že se nacházíte někde jinde.

Ukázkové tapety na zeď z kolekce Concerto 2 od A.S. Création s ornamenty propracovanými do nejmenších detailů v kombinaci s jemnými barvami vytváří luxus, o kterém mohou ostatní jen snít. Barokní tapety jsou obzvláště stylovým prvkem tvorby a vytvářejí elegantní pocit koncertní síně minulých století, jak si to musel užít Louis XIV.

Dáváte přednost jednoduchosti, ale eleganci zároveň? I s Concerto 2 jste našli přesně kolekci, která splní vaše přání. Se strukturovanou pruhovou tapetou můžete vytvořit jednoduchou a zároveň vznešenou atmosféru, ve které můžete oživit atmosféru malého jazzového sezení s několika svíčkami. Pokud se vám líbí klasické a květinové tapety, vyberte květinovou tapetu, kterou tato sbírka tapet A.S. Creation nabízí. Světlé barvy v kombinaci s jemnými vzory Concerto 2 vás zvou k odpočinku a nejen zkrášlení místností, ale také vám dodají zcela nový pocit života ve stejnou dobu.

KOUPĚ TAPETY A.S. CRÉATION CONCERTO 2 NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION CONCERTO 2!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY NA ZEĎ - A.S. CRÉATION CONCERTO 2

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION CONCERTO 2 V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více