A.S. CRÉATION CLUB TROPICANA – EXOTIKA NA DOSAH

S tapetou z kolekce Club Tropicana od renomovaného výrobce značky A.S. Création sídlíc&…

Přečtěte si více

A.S. CRÉATION CLUB TROPICANA – EXOTIKA A EXTRAVAGANCE, TO JSOU TAPETY CLUB TROPICANA

S neobvyklými tapetami kolekce Club Tropicana můžete vykouzlit exotické prostředí s nádechem extravagance v každé místnosti. V této moderní kolekci se A.S. Creation zaměřil na trendové motivy, jako jsou plameňáci, lebky a ananas a interpretoval je v moderních barvách. Ale také grafické vzory jsou založené na naturalistických strukturách a poskytují pocit dovolené a letní svěžest v každé místnosti.

Barevná paleta vzorové tapety na zeď kolekce Club Tropicana od A.S. Création sahá od čerstvých růžových a jablkově zelených až po jemné krémové tóny až po trendy antracit a tyrkysové barvy. Zlato a bronz vytvářejí ušlechtilý vzhled. Zapomeňte na hektický každodenní život a stres s exotickými ozdobnými tapetami kolekce Club Tropicana.

A.S. CRÉATION CLUB TROPICANA TAPETY – NAJDĚTE SI SVÉHO PLAMEŇÁKA

Absolutně velkým trendem v módě a designu interiéru jsou ptačí motivy. A.S. Création reaguje na trend kolekcí Club Tropicana v podobě plameňáků. Světlé růžové a růžové vzory ptačí tapety vytvářejí letní svěžest na pozadí v mladistvé zelené nebo jemné smetaně.

Exotická džungle a dlaňová optika poskytují přirozený dotek a vyzařují pocit dovolené. Neobvyklá tapeta vkusně kombinuje motiv mladého plameňáka s květinovým vzorem a vytváří přirozenou, ale moderní symbiózu.

A.S. CRÉATION CLUB TROPICANA TAPETY – ANANAS JAKO NEJVĚTŠÍ TREND SOUČASNOSTI

Zažijte sladkost tropů s ananasovou tapetou z kolekce Club Tropicana. Autenticky navržené ananasové vzory v tyrkysové, růžové a černé barvě jsou zvýrazněny zlatem a bronzem. Na světlém pozadí jsou tropické plody absolutním poutačem a vytvářejí mladistvý vkus. Díky vinylu tapeta představuje zvláštní hloubkový efekt a připomíná palmové listy. Směs tapety džungle a ananasové tapety na zeď lze ideálně kombinovat s moderním a světlým nábytkem obohacená o módní doplňky.

A.S. CRÉATION CLUB TROPICANA – MEXIKO V ČESKU

Mimořádný a strašidelně krásný mexický svátek El Día de Muertos, den mrtvých, zaujme tapeta Club Tropicana s umělecky upravenými lebkami. A.S. Creation prodává krásně navržené tapety na zeď v barevné nebo černé a bílé podmanivé s živým vzhledem a výrazným designem s nápadnými černými obrysy.

Elegantní kontrast vytváří lehké, krémově zbarvené pozadí, které přesvědčuje zdrženlivým květinovým dekorem s motýly. Absolutně módní design vyjadřuje kulturu mládeže a kosmopolitismus.

A.S. CRÉATION CLUB TROPICANA – JEDNODUCHOST

Kromě speciálních tapet s neobvyklými motivy je kolekce Club Tropicana od A.S. Création typická pro jednoduché tapety, které uchvátí svými elegantními strukturami. Milující květinové tapety s motýly a mandaly připomínají mayskou kulturu a geometrické tapety na zeď s trojúhelníkovými vzory.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION CLUB TROPICANA!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY A.S. CRÉATION CLUB TROPICANA NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY A.S. CRÉATION CLUB TROPICANA

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION CLUB TROPICANA V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více