Ušetřete ještě VÍCE peněz díky akci BRICOWeekend! Využijte od 25. do 27. listopadu naší 5% slevy a užívejte si online nákupy ve velkém! Promo kód: BRICOWEEKEND

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

A.S. CRÉATION CHÂTEAU 5 - TAPETY S ELEGANCÍ

Nová kolekce tapet Château 5 od renomovaného výrobce značky A.S. C…

Přečtěte si více
20 / 56 Produkty

A.S. CRÉATION CHÂTEAU 5 – TAPETY NA ZEĎ S ELEGANCÍ

Kultivované a elegantní tapety vytvářejí velmi krásný pocit života a nechají vaše stěny svítit v královském světle minulých století. S jemnými růžovými kyticemi připomínají květinové tapety na zeď kolekce Château 5 romantické obrazy, které by mohly snadno ozdobit palác Ludvíka XIV.

A.S. CRÉATION CHÂTEAU 5 – TAPETY OBDOBÍ BAROKA A NEOKLASSICISMUSU

Různé motivy vzorové tapety kolekce Château 5 od A.S. Création, která působí bohatostí barokního a neoklasicismu v místnostech vašich domů. Ozdoby typické pro rokoko a baroko přežily po staletí a staly se klasickým a populárním vzorem tapety. Barokní tapety na zeď kolekce Château 5 od společnosti A.S. Creation nabízejí širokou škálu dekorací Rocaille.

A.S. CRÉATION CHÂTEAU 5 – TAPETY SE VZNEŠENOU ELEGANCÍ

Krásné pozadí, vysoce kvalitní ražení na netkané tapetě nebo kompaktním vinylu a udržovaná v jemné textilní struktuře. Tapety na zeď jsou zdobeny klasickými barokními tapetovými motivy: jemné květinové kytice, pronásledované kaskády a růžovými úponky.

A.S. CRÉATION CHÂTEAU 5 – BRILIANTNÍ TAPETY NA ZEĎ

Bohatá paleta barev v kolekci Château 5 je často spárována s jemným zlatem a stříbrným leskem pro pozadí v barvách bílé, béžové a krémové. Květinové a ozdobné tapety jsou navrženy v červené, šeříkové, fialové, světle modré, tyrkysové, hnědé, a šedé. Tapety Château 5 v jedné barvě od A.S. Création dotváří každou místnost svým jemným a ušlechtilým zbarvením v třpytivém zlatě, zářivě žluté, romantické staré růžové a nádherné odstíny hnědé a šedé.

HODNOTA A ELEGANCE VE ZPRACOVÁNÍ TAPETY A.S. CRÉATION CHÂTEAU 5

Jemné tapety kolekce Château 5 od A.S. Création zahrnuje vysoce kvalitní netkané tapety a vinylové tapety, které se díky netkanému podkladovému materiálu snadno a rychle aplikují. Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NA ZEĎ A.S. CRÉATION CHÂTEAU 5 NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY NA ZEĎ A.S. CRÉATION CHÂTEAU 5

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION CHÂTEAU 5 V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

 

Plus icon Přečtěte si více