A.S. CRÉATION CHARACTER TAPETY- VYSTIŽENÍ VAŠÍ OSOBNOSTI

Tapety nabízejí skvělou příležitost k vytvoření klidného d…

Přečtěte si více

A.S. CRÉATION CHARACTER TAPETY- VYSTIŽENÍ VAŠÍ OSOBNOSTI

Vytvořte atmosféru, která je stejně individuální jako vy a která odpovídá vaší osobnosti. Takové jsou tapety na zeď z kolekce A.S. CRÉATION CHARACTER, v které se najde každý. Náš domov by měl vyzařovat místo plné pohodlí a harmonie. To je zajištěno jemnou plátěnou strukturou vzorových tapet a hladkých barevných tapet z kolekce CHARACTER, která připomíná malířské plátno a vytváří perfektní zázemí pro atmosféru plnou charakteru.

A.S. CRÉATION CHARAKTER - JEDINEČNOST TAPETY NA ZEĎ

Barevné květinové tapety na zeď z kolekce CHARACTER vypadají jako obraz impresionistického umělce jako Monet nebo Degas a vytvářejí kreativní atmosféru. I přes individuální, introspektivní charakter stimulující impresionistické květinové tapety je tapeta na zdi velmi výrazná a dává hrdému majiteli hodně osobnosti.

A.S. CRÉATION CHARAKTER – KOLEKCE TAPETY NA ZEĎ

Čisté barvy této moderní kolekce umožňují vaší osobnosti se rozzářit. Díky jemnému a přirozenému zbarvení tapety na zeď si můžete vytvořit uvolněnou atmosféru, abyste se v ní cítili dobře. Ať už si vyberete šedou tapetu nebo tapetu v béžových, taupe nebo bordeauxských tónech - netkané tapety kolekce CHARACTER od A.S. Création váš byt jednoznačně rozzáří!

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION CHARAKTER!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY A.S. CRÉATION CHARAKTER NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY A.S. CRÉATION CHARAKTER

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION CHARAKTER V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR!

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více