Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

A.S. CRÉATION CALIFORNIA – TAPETY, KTERÉ VE VÁS PROBUDÍ ŽIVOT

Sbírka tapet California od výrobce značky A.S. Création nabízí kombinaci velmi chladného podkroví s námořním venkovským stylem a s etnickým nádechem. Kalifornský životní styl kombinuje to nejlepší ze současných světů interiéru ve svěží a mimořádně neformální atmosféru. Tapety na zeď jsou to nejlepší.

Dozvědět se více

A.S. Création California

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

A.S. CRÉATION CALIFORNIA – TAPETY, KTERÉ VE VÁS PROBUDÍ ŽIVOT

Barvy, tvary a struktury - s kolekcí California můžete zažít obrovský výběr tapet módní existence hippie. Moderní tapety této mladé kolekce zahrnují kamenné tapety, tapety s kamenným vzhledem a etnické vzhledy. Kostkované tapety se střídají s vinobraní tapetou v rámečku obrázku.

JEDNODUCHOST A ORIGINÁLNOST – TO JSOU TAPETY CALIFORNIA

Líbí se vám jednodušší styl? Californie kolekce od A.S. Création také nabízí jednobarevné tapety na zeď, které díky barevnému designu a struktuře působí přirozeným a jemným dojmem. Rozhodněte se pro optimistickou tapetu v tyrkysové nebo žluté barvě nebo si vyberte přírodnější tapetu s kamenným vzhledem a vytvořte moderní půdní vzhled - v kolekci tapet California jsou tapety pro každého!

A.S. CRÉATION CALIFORNIA – LEDABYLÁ SPONTÁLNOST

Se svými harmonickými strukturami a širokou škálou barev, které zahrnují jemné nuance i silné barvy, kombinují různé stylové prvky a vytvářejí harmonickou atmosféru. Různé styly vyvolávají kreativitu a volnou kombinaci. Ať už máte na mysli trendovou eleganci nebo máte sklon spíše ke klasickému vzhledu interiérového designu - s kolekcí California od společnosti A.S. Création vytvoříte jedinečný pocit bydlení.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!