Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

BOHEMIAN TAPETY – VINTAGE JE TO NEJLEPŠÍ

Romantické nástěnné dekory, které zřejmě přežily z dob minulých, vyzařují jedinečné kouzlo právě přes jejich patinový efekt. Zdá se, že nad tapetami z „české“ sbírky od A.S. Création v jejich odstínech crème, karamel, vápno zelená, voda modrá, fialová a měď červená, střílel přes stříbro, zlato a perleti. Výsledkem jsou vynikající a unikátní tapety.

Dozvědět se více

A.S. Création Bohemian

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

A.S. CRÉATION A JEJICH TAPETY NA ZEĎ

Společnost A.S. Création byla založena jako jeden z předních výrobců tapet v Evropě. A.S. Création nabízí zdánlivě nekonečnou a inspirativní kolekci luxusních tapet vyrobených na nejvyšší úrovni. Komplexní řada sbírek zachycuje vysokou kvalitu a designovou dokonalost pro různé interiéry a styly. Je to kolekce netkaných tapet, které skutečně dosahují působivého prostředí ve všech druzích interiérů.

A.S. CRÉATION BOHEMIAN TAPETY NA ZEĎ A JEJICH VZORY

Tato kolekce retro tapet je charakterizována tlumenými odstíny jasných barev a také pruhy a vzory s opotřebovaným vzhledem jsou dokonale sladěny. „České“ barvy - vanilka, smetana, lila, vínová, černá a bílá, měď, modrá, světle modrá a šedozelená - jsou pruhované zlatem a perlou, což dává tapetám vybledlou záři, která si hraje s matnými efekty a vytváří vynikající atmosféru v pokoji. Varianty květinových tapet vynikají typickými květinovými vzory díky své velikosti.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION BOHEMIAN!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ A.S. CRÉATION BOHEMIAN TAPETY NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

KUPTE A.S. CRÉATION BOHEMIAN TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali retro tapety po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!