A.S. CRÉATION BOHEMIAN BURLESQUE TAPETY – STARODÁVNÝ DEKOR

Kouzlo dvacátých a třicátých let žije v nádherných,…

Přečtěte si více
In stock:
18 role
origin-claim

A.S. CRÉATION  – TAPETY NA ZEĎ

Velmi známý výrobce tapet A.S. Création se sídlem v Gummersbachu je známý svou rozmanitostí tapet a ročně vyrábí více než 1 000 tapet na zeď. Tapety tohoto výrobce jsou známé za hranicemi Německa a jsou vždy velmi populární. Vysoká úroveň kvality A.S. Création Bohemian Burlesque kolekce byla do nejmenšího detailu testována kvalifikovanými pracovníky.

A.S. CRÉATION BOHEMIAN BURLESQUE TAPETY – JAKO ZA STARÝCH ČASŮ

Ve sbírce Bohemian Burlesque od A.S. Creation je celkem 12 různých tapet. Kouzlo dvacátých a třicátých let žije v nádherných, klasických a romantických tapetách Bohemian Burlesque od A.S. Création. Kolekce s neporovnatelně svůdným patinovým efektem a ošuntělým elegantním stylem zachycuje skutečnou vintage eleganci. Burleskní motivy, růžové stezky a peří s korálkovou texturou vytvářejí bohatou atmosféru s retro vzhledem, aby vás navrátily do atmosféry klasické a luxusní tapety na zeď.

Dopřejte svým pokojům změnu a proměňte je v luxusní místo, kde můžete jednoduše vypnout a zapomenout na stres každodenního života. Rustikální a přesto nadčasový, to jsou vzory, které vám Bohemian Burlesque přináší do vašeho domova pomocí vysoce kvalitních tapet A.S. CREATION.

A.S. CRÉATION BOHEMIAN BURLESQUE TAPETY NA ZEĎ – VINTAGE LOOK V RŮZNÝCH PODOBÁCH

Vyberte si z odrůdy, o které jste nikdy nesnili. Instalujte staré, klasické nebo květinové tapety do vašeho bytu nebo kanceláře a poskytněte místům atraktivní luxus, který si zasloužíte. Použijte vysoce kvalitní netkanou tapetu k vytvoření luxusního pokoje. Prostřednictvím komplikovaně zpracovaných tapet s květinovými vzory můžete vytvořit hravý prostor, který také povzbudí vaši radost ze života. Získejte krásné tapety s peřím ve starém stylu. Kolekce Bohemian Burlesque také nabízí spoustu typů tapet pro milovníky struktury a pořádku.

Díky láskyplně navrženým vzorům tapet můžete oživit atmosféru staré kanceláře. Mnoho jednobarevných tapet vám také nabízí různé možné kombinace mezi sebou nebo s různými tapetami vzorů, což znamená, že můžete vytvořit hravé kouzlo. Vytvořte skutečný poutač a proměňte své čtyři stěny v něco, na co se snadno nezapomene. Oživte staré kouzlo a proměňte svůj byt s tapetami od A.S. CrÉation do příjemné atmosféry.

KOUPĚ A.S. CRÉATION BOHEMIAN BURLESQUE TAPETY NA ZEĎ NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION BOHEMIAN BURLESQU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY A.S. CRÉATION BOHEMIAN BURLESQUE

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je Bohemian Burlesque tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď je v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE A.S. CRÉATION BOHEMIAN BURLESQUE TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více