Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

BLING BLING A.S. CRÉATION – TAPETY S NOVÝM STYLEM PRO VÁŠ DOMOV

Hledáte něco jiného? Chcete vystoupit z davu a mít tapety, které jsou víc než pouhou ozdobou stěn? Poté s kolekcí Bling Bling od výrobce A.S. Création jste našli správnou kolekci právě pro vás. Výzdoby zpracované do nejmenších detailů jsou propracovány svými kroky kvalifikovanými pracovníky dříve, než vám budou nakonec předloženy.

Dozvědět se více

A.S. Création Bling Bling

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

BLING BLING A.S. CRÉATION – ROZMANITÉ TAPETY NA ZEĎ

Čeká na vás 14 různých dekorů, které by nemohly být více rozmanité. Nechte tuto jedinečnou kolekci vyniknout ve svých domovech a předělejte si své stěny podle vašich představ. V duchu Bling Bling máte s touto kolekcí výběr netkaných tapet, které dávají vašim pokojům nádech úplně jiné a příjemné atmosféry. Ať už chcete předělat svůj pokoj nebo kancelář, s touto kolekcí máte určitě obrovský výběr, z kterého budete uchváceni nejen vy, ale i vaši nejbližší.

JASNÉ BARVY – TO JSOU TAPETY A.S. CRÉATION BLING BLING

Máte rádi individualitu a rádi vystupujete z davu? Pak s touto kolekcí od A.S. Création rozhodně uhodíte hřebík na hlavičku. Díky propracovaným ornamentům zpracovaným do nejmenších detailů, které najdete v této sbírce, můžete své pokoje proměnit v taneční sál. Takto vytvoříte luxusní nádech, který je velmi trendy s jasnými neonovými barvami. Staňte se milovníkem těch nejnovějších trendů a poskytněte něco, o čem budete mluvit o příští návštěvě vašich přátel. Vaši přátelé to budou milovat.

Pro milovníky struktury má tato kolekce také odpovídající vzory tapety. S pruhovými tapetami vytvoříte ve svých pokojích jedinečnou atmosféru a také se pokoj opticky zvětší. Opticky tak získáte více místa doma nebo v kanceláři a budete se rychle cítit lépe ve svém prostředí. Jednoduché tapety kolekce Bling bling se skvěle doplňují s tapetami barokního stylu.

KOUPĚ A.S. CRÉATION BLING BLING TAPETY NA ZEĎ NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

Změňte nejen své pokoje, ale také svůj přístup k životu. S kolekcí bude váš prostor vypadat kompletně jinak a bude se jevit v jiném světle. Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

VYSOKÁ ODOLNOST A.S. CRÉATION BLING BLING TAPETY NA ZEĎ

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je Bling bling tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď je v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE A.S. CRÉATION BLING BLING TAPETY  V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR!

Pokud jste hledali unikátní tapety na zeď po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!