Close icon

A.S. CRÉATION BLACK & WHITE 4 TAPETY – ČERNOBÍLÁ KLASIKA

Kolekce tapet Black & White 4 od významného výrobce A.S. Créa…

Přečtěte si více
-32%
origin-claim
In stock:
31 role
origin-claim
1 - 11 z 11 Produkty

A.S. CRÉATION BLACK & WHITE 4 TAPETY NA ZEĎ – ČERNOBÍLÁ KLASIKA

Černá a bílá jsou nadčasové klasiky, se kterými se setkáváme dennodenně. Stylová kombinace je nezbytná pro stylový design interiéru. Vysoce kvalitní tapety na zeď z kolekce Black & White 4 od A.S. Création fascinuje zvláštním kontrastem mezi světlou a tmavou barvou, který přitahuje lidi po staletí.

KONTRAST V BARVĚ – NEODOLATELNÁ KLASIKA

Papírové nebo netkané tapety kolekce Black & White 4 zahrnují geometrické tapety na zeď s pruhovou optikou a také melancholické omezené květinové tapety. kontrast mezi světlými a tmavými barvami a vzory nejen odráží svou nadčasovost, ale také naznačuje kulturní a intelektuální citlivost.

ČERNOBÍLÉ TAPETY – NEKONEČNO MOŽNOSTÍ

Velký výběr vzorových tapet jako nejzvláštnější vzory, ozdobné tapety na zeď nebo tapety v mramorovém vzhledu oživují stěny a nabízejí nespočet možností designu pro každý styl nábytku. Díky svému klasickému vzhledu mohou být bílé a černé tapety od společnosti A.S. Creation ideálně instalovány do jakéhokoli životního stylu a přestože jsou nenápadné, zapůsobí jejich sofistikovaným vkusem.

TRVALIVÉ & UDRŽITELNÉ – PRAKTICKÉ TAPETY NA ZEĎ

Kolekce tapet A.S. Création Black & White 4 od A.S. Création zahrnuje vysoce kvalitní papír a netkané tapety, které lze snadno instalovat na zeď. Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Tapetování je velmi snadné a rychlé. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION BLACK & WHITE 4 V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali černobílé tapety po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více