BJÖRN A.S. CRÉATION – STYLOVÉ TAPETY 

Pokud hledáte originální tapety, které určují trend, už nemusíte dále hle…

Přečtěte si více
20 / 23 Produkty

BJÖRN A.S. CRÉATION – STYLOVÉ TAPETY NA ZEĎ

Geometrické tapety kolekce Björn vytvářejí díky svým jemným textilním strukturám vizuální mantru, která se zdá, že pochází přímo z míst úchvatných fjordů. Od temné barvy po sytě žlutou až stříbrně bílou, barevná tapety, která nabídne všechny barvy.

Tapety na zeď se vzorem, stejně jako jemné a nenápadné tapety vyzařují v každé místnosti příjemnou severskou atmosféru.

BJÖRN TAPETY NA ZEĎ – GEOMETRICKÝ VÝKON & PŘÍRODNÍ SPONTÁLNOST

S kolekcí Björn jsou tapety A.S. Création velmi trendy. Navzdory geometrické přesnosti tapety pro grafické vzory, tapety vás uchvátí jejich přirozeností, založené na skandinávské blízkosti k přírodě. Ať už námořní tapety v tyrkysové nebo skandinávské tapetování s retro vzhledem - s kolekcí Björn od A.S. Creation přinášíte do svých pokojů klidné kouzlo severu.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION BJÖRN!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création by se měl rozhodnout, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KUPTE TAPETY NA ZEĎ A.S. CRÉATION BJÖRN V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR!

Pokud jste hledali tapety na zeď s nordickým stylem po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

 

Plus icon Přečtěte si více