Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

BJÖRN A.S. CRÉATION – STYLOVÉ TAPETY 

Pokud hledáte originální tapety, které určují trend, už nemusíte dále hledat. Kolekce Björn od A.S. Création je mistrem výroby tapet. Sbírka evokuje styl skandinávského designu v každém prostoru jedinečným způsobem, u kterého vás chceme ujistit, že se rozhodně nebudete nudit. Kolekce jedinečným způsobem vyvolává atmosféru skandinávského designu v každém obývacím pokoji. Moderní a sofistikované nebo námořní a hravé - atraktivní tapety na zeď nabízejí celou řadu možných kreativních návrhů místností.

Dozvědět se více

A.S. Création Björn

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

BJÖRN A.S. CRÉATION – STYLOVÉ TAPETY NA ZEĎ

Geometrické tapety kolekce Björn vytvářejí díky svým jemným textilním strukturám vizuální mantru, která se zdá, že pochází přímo z míst úchvatných fjordů. Od temné barvy po sytě žlutou až stříbrně bílou, barevná tapety, která nabídne všechny barvy.

Tapety na zeď se vzorem, stejně jako jemné a nenápadné tapety vyzařují v každé místnosti příjemnou severskou atmosféru.

BJÖRN TAPETY NA ZEĎ – GEOMETRICKÝ VÝKON & PŘÍRODNÍ SPONTÁLNOST

S kolekcí Björn jsou tapety A.S. Création velmi trendy. Navzdory geometrické přesnosti tapety pro grafické vzory, tapety vás uchvátí jejich přirozeností, založené na skandinávské blízkosti k přírodě. Ať už námořní tapety v tyrkysové nebo skandinávské tapetování s retro vzhledem - s kolekcí Björn od A.S. Creation přinášíte do svých pokojů klidné kouzlo severu.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION BJÖRN!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création by se měl rozhodnout, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KUPTE TAPETY NA ZEĎ A.S. CRÉATION BJÖRN V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR!

Pokud jste hledali tapety na zeď s nordickým stylem po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!