Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

BETON CONCRETE & MORE – TAPETY IMITACE BETONU

Velký německý výrobce A.S. Création ví, jak zachytit nové trendy, aby zvítězil nad všemi svými konkurenty, a proto se rozhodl dát cementovým tapetám šanci pro všechny klienty, kteří hledají nejprůmyslovější styl. To je důvod, proč Beton Concrete & More přichází s řadou šedých barev.

Dozvědět se více

A.S. Création Beton Concrete & More

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

BETON CONCRETE & MORE – TAPETY NA ZEĎ, KTERÉ VYTVOŘÍ SVĚTLEJŠÍ MÍSTNOST

Moderní tapety v konkrétním vzhledu a stylu kamene přitahují pozornost každé místnosti. I když dáte tapetu pouze na jednu stěnu, místnost se opticky zvětší a dojde k vytvoření vizuálního zvýraznění. Celá místnost září v moderním a měřeném světle průmyslového designu - s betonovou kolekcí A.S. Création vytvoříte uvolněnou a klidnou atmosféru. Ať už kombinujete šedou tapetu s moderním nábytkem a vytvoříte chladný a uvolněný vzhled nebo vytvoříte útulnou atmosféru v ošuntělé eleganci - použijte konkrétní sbírku A.S.Création, aby vaše kreativita byla rozmanitá!

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU NA ZEĎ!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création by se měl rozhodnout, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KUPUJTE TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!