Ušetřete ještě VÍCE peněz díky akci BRICOWeekend! Využijte od 25. do 27. listopadu naší 5% slevy a užívejte si online nákupy ve velkém! Promo kód: BRICOWEEKEND

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

BELLE EPOQUE TAPETY – KOUZELNÝ STYL

Máte rádi styl a francouzské kouzlo? Pak kolekce Belle Epoque od A.S. Création je přesně to, c…

Přečtěte si více

BELLE EPOQUE TAPETY – KOUZELNÝ STYL

Máte rádi styl a francouzské kouzlo? Pak kolekce Belle Epoque od A.S. Création je přesně to, co jste hledali. Výrobce značek se sídlem v Gummersbachu je mezinárodně známý pro rozmanitost svých tapet a je velmi populární.BELLE EPOQUE TAPETY NA ZEĎ – KOUZELNÝ STYL

Výrobce A.S. Création každý rok vyrábí více než 1 000 variant, které najdou místo na stěnách nejen pro domovy lidí, ale také pro firmy a podnikatele. Při výrobě se používají pouze ty nejlepší suroviny, takže vám můžeme nabídnout nejvyšší úroveň kvality. Vyškolení zaměstnanci, kteří jsou skutečnými odborníky ve svém oboru, pečlivě sledují moderní výrobní procesy a zkoumají tapety až do nejmenších detailů, než se mohou dostat na trh a poté k vám doma.

KOLEKCE BELLE EPOQUE NABÍZÍ VAŠEMU POKOJI FRANCOUZSKÝ STYL

Ve sbírce Belle Epoque od A.S. Création máte na výběr ze 49 dekorů, které čekají, až přinesou francouzské kouzlo do vašeho domova. Kouzlo Francie ve spojení s vintage vzhledem těchto vzorů vám umožní vytvořit něco, na co mnozí již zapomněli. Získejte ozdobné tapety s květinovým vzorem vypracované do nejmenších detailů a oživte vaše prostředí a přeměňte jej na pokoj, který pravděpodobně znáte pouze z klasických francouzských filmů. Získejte kousek historie a zkušenosti žít zcela novým způsobem.

Nechte se pozvat do snu tapet z kolekce Belle Epoque od A.S. Creation. Světlé a přátelské barvy této kolekce nejen zkrášlují vaše pokoje, ale také vytvoří zcela nové prostředí, které dá vašemu pokoji zcela nový vzhled. Pruhovaná tapeta může dovedně vymezit určité části stěn a vytvořit vizuální zvýraznění, které dává celému pokoji určité kouzlu. Díky velkému výběru jednobarevných tapet, které jsou také udržovány ve světlých a teplých barvách, můžete nastavit nádherné tóny barev a tím vylepšit celkový vzhled pokoje. Tyto tapety na zeď jsou nejen vhodné pro přestavbu pokoje v domě, ale pasují skvěle i do kanceláří či kaváren, kde vyzývají zákazníky k relaxaci. Vytvořte malou idylu s kolekcí Belle Epoque a zapomeňte na veškerý stres každodenního života, posaďte se a relaxujte a užívejte si francouzského ducha.

VYSOKÁ KVALITA TAPETY NA ZEĎ

Zapomeňte na stres, který se vám vybavil, když jste slyšeli o tapetování. Získejte nové zkušenosti a udělejte si práci jednodušší. S naším internetovým obchodem a kolekcí A.S. Creation Belle Epoque můžete změnit váš pokoj k nepoznání. Stačí jen několik kliknutí a tapety budou na cestě k vám domu.

Bojíte se, že nebudete francouzský vzhled vám dlouho nevydrží? Můžeme vás v tomto bodě ujistit, protože návrhy z kolekce Belle Epoque od společnosti A.S. Creation mají obrovskou trvanlivost. Nemusíte se bát, že tapeta ztratí svůj lesk a vybledne. Díky odolnosti vůči světlu a vysoké intenzitě barev jej můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Díky vysoké kvalitě jsou netkané tapety na zeď stejně snadno udržovatelné jako instalace. Jednoduše si vezměte vlhkou houbu a očistěte povrch bez obav, že byste ji mohli poškodit.

ŠIROKÝ VÝBĚR TAPET V ESHOPU BRICOFLOR – OBJEDNEJTE SI SVŮJ OBLÍBENÝ STYL TAPETY

V online obchodě BRICOFLOR CZ nabízíme mnoho typů tapet. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma. Díky tomu, že vzorky přiložíte na stěnu, kde chcete tapetu instalovat, zjistíte, jaká tapeta se hodí k Vašemu interiéru nejlépe. Víte přesně, kterou tapetu chcete, ale nevíte jaké množství chcete? Využijte našeho online kalkulačky, která Vám pomůže určit, kolik rolí budete potřebovat. Projděte si naši kompletní nabídku, jsme si jistí, že najdete, co hledáte. Pokud budete mít jakoukoli otázku k našim produktům, kdykoli se na nás obraťteprostřednictvím e-mailu nebo telefonu.

 

Plus icon Přečtěte si více