Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

ASIAN FUSION – TAPETY S LUXUSNÍM VZHLEDEM

V kolekci Asian Fusion od známého výrobce tapet A.S. Création na vás čekají stylové asijské tapety v moderní interpretaci. Asijské symboly štěstí, jeřáby, třešňový květ, ryby a lucerny jsou zakončeny stylovými ornamenty a prostými tapetami. Tyto tapety slibují luxusní a kultivovaný design stěny!

Dozvědět se více

A.S. Création Asian Fusion

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

ASIAN FUSION – TAPETY S LUXUSNÍM ASIJSKÝM VZHLEDEM

Ve sbírce Asian Fusion od výrobce A.S. Création najdete vynikající skladbu z různých asijských vlivů. Asian Fusion tapety byly stvořeny na základě inspirace typických asijských symbolů štěstí, aby vytvořily harmonickou a stylovou atmosféru plnou okamžiků štěstí. V souladu s tradičním používáním určitých symbolů nebo drahých předmětů v čínském umění užívá kolekce Asian Fusion opakující se motivy.

Asijské tapety z kolekce Asian Fusion vyzařují určité sofistikované kouzlo a slibují velmi kultivované prostředí. Existuje celá řada návrhů stěn, protože tapety této stylové kolekce jsou stejně rozmanité jako samotná asijská kultura. Najdete zde vietnamské, tibetské, japonské a čínské prvky, které jsou stimulujícím způsobem sloučeny. Tyto tapety s asijskými vzory lze také ideálně kombinovat s jemnými obyčejnými tapetami a grafickými dekory. Kromě vysoce kvalitních netkaných tapet najdete také v kolekci Asian Fusion moderní digitální vzory pro moderní interiér.

FENOMENÁLNÍ KVĚTINY – ASIJSKÉ KVĚTINOVÉ EXTRAVAGANTNÍ TAPETY NA ZEĎ

Častým motivem asijské kultury jsou květiny a květy všeho druhu, zejména třešňové květy hrají v japonské kultuře důležitou roli. Třešňové květy jsou typické nejen pro jejich krásu a začátek, ale také nestálost. Kolekce Asian Fusion nejen vykouzlí jarní a pozitivní atmosféru, ale i navodí nádech filozofie.

Květinová tapeta z kolekce Asian Fusion přichází nejen v jemných pastelových odstínech, ale také v temnějších barvách, tmavě šedých tónech a bohaté purpurové. Asijská tapeta ve světle modré, tyrkysové a šedé vyvolává velmi jasný a pružný světlý obraz. Svěží ptačí tapeta ve svém dynamickém designu zajišťuje živý a vkusný interiér.

Zvláštní tapetou kolekce Asian Fusion je však vzorová tapeta, která, jak se zdá, spojuje celou asijskou kulturu: Zenové zahrady, bonsaje, lotosové květy, chrámy a vlnové motivy. Tapety v někdy velmi pestrých interpretacích vyjadřují atmosféru asijské kultury scénickým způsobem a přináší ji na vaše zdi. Trochu vybledlý a akvarelu podobný vzhled mezitím do asijské kompozice designu stěny přináší jistou lehkost.

KLASICKÉ KVĚTINOVÉ TAPETY

Pokud se vám líbí trochu jednodušší, ale přesto stále květinové tapety, v kolekci Asian Fusion určitě naleznete i klasické květinové tapety. Tapety na zeď jsou typické pro jejich červenou, žlutou, černou, růžovou a bílou barvu, ve které dominují asijské tóny. Typické jsou také jednoduché květiny a větve, které působí velmi elegantním a klasickém dojmem.

Kolekce Asian Fusion je také doplněna o jednobarevné tapety v červené, tyrkysové, šedé a různých pastelových odstínech, jako je světle modrá, světle šedá a jemná meruňka nebo růžová a béžová. Obyčejné tapety jsou někdy ozdobeny přírodním papírem, velmi jemnými vzory a nenápadnými pruhy. Geometrické tapety s barevným nebo černobílým vzorem ve dřevěném vzhledu nebo výrazný labyrintový dekor připomínající japonské papírové stěny působí velmi moderně a elegantně.

APLIKACE ASIAN FUSION TAPETY

Tapety se skládají z celulózových vláken, díky nimž jsou velmi pevné a odolné proti roztržení. Můžete tak snadno aplikovat lepidlo přímo na zeď a ušetřit namočení jednotlivých častí tapet do lepidla. Kromě toho mají netkané tapety kolekce Asian Fusion dobrou odolnosti vůči vyblednutí, takže je můžete také umístit do místností s velkým přístupem světla. Kromě toho lze většinu tapet čistit jemným mýdlovým roztokem a jsou odolné vůči vodě a páře, a proto jsou vhodné do koupelen a kuchyní.

Než si objednáte novou tapetu z kolekce Asian Fusion, měli byste změřit zdi. Jednoduše použijte online kalkulačku napravo od obrázku produktu vaší oblíbené tapety. Zejména při výběru tapety se vzorem s odstupňovaným přístupem naplánujte alespoň jednu další roli. Řezané pásy na tapety ořízněte podle rozměrů svých stěn, přičemž byste měli přidat asi pět centimetrů nahoře a dole, které můžete později čistě oddělit na okraji stěny.

Ujistěte se, že vaše stěny jsou co nejhladší a nejsušší a natřete zeď lepidlem. Nejlepší je natáhnout pouze část stěny lepidlem, aby lepidla nezaschlo dřívě, než se aplikuje tapeta. První pásek na tapety umístěte co nejpřesněji do prvního horního rohu na hraně stěny a stropu a vyhlaďte jej štětcem na stěnu nebo houbou shora dolů. Postupujte stejným způsobem s následujícími pruhy tapet, přičemž při výběru tapety vzorů byste měli vždy věnovat pozornost odpovídajícímu designu. Přebytečné lepidlo mezi jednotlivými části tapet byste měli rychle setřít.

KUPTE ASIJSKÉ TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR!

Pokud jste hledali tapetu asijského stylu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!