Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

ALOHA KOLEKCE – KLASICKÉ A KVĚTINOVÉ TAPETY

Výrobce A.S. Création chtěl vytvořit nápaditější kolekci klasického stylu, proto se rozhodl vytvořit kolekci ALOHA. Tato kolekce je typická pro své neutrální barvy a jemné výtisky, protože jejich hlavní myšlenka je taková, aby tato kolekce nebyla tak nápaditá. Pokud hledáte klasický, ale zároveň exotický styl, zde jste na správném místě.

Dozvědět se více

A.S. Création Aloha

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

ALOHA KOLEKCE – KLASICKÉ A KVĚTINOVÉ TAPETY NA ZEĎ

Tato kolekce se skládá z 10 tapet založených na neutrálních barvách a se vzory mramoru nebo listů. Těchto 10 modelů bylo vybráno tak, aby jasně definovaly záměry výrobce A.S. Création v této kolekci a vytvořily tak kolekci, která osloví úplně všechny.

Na vytvoření této kolekce Aloha byly použity ty nejlepší materiály. Výrobci se rozhodli zaměřit se na použití vinylové tapety, protože ta má bezkonkurenční vlastnosti. Vinylové tapety jsou lehce omyvatelné, vysoce odolné proti vyblednutí, jsou velmi odolné a mají dlouhou životnost.

SPECIFICKÝ STYL KOLEKCE ALOHA – KLASICKÉ A KVĚTINOVÉ TAPETY NA ZEĎ

V této skvělé sbírce najdete tapety zaměřené na dva velmi specifické styly. A.S. Création má přehled o tom, co je zrovna v módě a jejich hlavní myšlenka je následovat velmi jasnou linii designu, která odráží klasický, ale exotický styl zároveň. Zaměřili se proto na tvorbu mramorových tapet jako hlavního stylu a především na exotické tapety, tisk listů v nejčistším stylu Aloha.

KAM UMÍSTIT TAPETY Z KOLEKCE ALOHA?

Tapety na zeď z kolekce Aloha jsou perfektní v každé místnosti, ale podle našeho názoru jsou ideální pro obývací pokoj. Působí klasickým a jedinečným stylem v hlavní místnosti vašeho domu. Ideální je také do chodby, protože díky těmto tapetám je vaše chodba jednou z nejlepší části vašeho domu.

KUPTE TAPETY ALOHA V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR!

Pokud jste hledali klasickou tapetu s exotickými vzory po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!