Close icon

ALOHA KOLEKCE – KLASICKÉ A KVĚTINOVÉ TAPETY

Výrobce A.S. Création chtěl vytvořit nápaditější kolekci k…

Přečtěte si více
1 - 1 z 1 Produkty

ALOHA KOLEKCE – KLASICKÉ A KVĚTINOVÉ TAPETY NA ZEĎ

Tato kolekce se skládá z 10 tapet založených na neutrálních barvách a se vzory mramoru nebo listů. Těchto 10 modelů bylo vybráno tak, aby jasně definovaly záměry výrobce A.S. Création v této kolekci a vytvořily tak kolekci, která osloví úplně všechny.

Na vytvoření této kolekce Aloha byly použity ty nejlepší materiály. Výrobci se rozhodli zaměřit se na použití vinylové tapety, protože ta má bezkonkurenční vlastnosti. Vinylové tapety jsou lehce omyvatelné, vysoce odolné proti vyblednutí, jsou velmi odolné a mají dlouhou životnost.

SPECIFICKÝ STYL KOLEKCE ALOHA – KLASICKÉ A KVĚTINOVÉ TAPETY NA ZEĎ

V této skvělé sbírce najdete tapety zaměřené na dva velmi specifické styly. A.S. Création má přehled o tom, co je zrovna v módě a jejich hlavní myšlenka je následovat velmi jasnou linii designu, která odráží klasický, ale exotický styl zároveň. Zaměřili se proto na tvorbu mramorových tapet jako hlavního stylu a především na exotické tapety, tisk listů v nejčistším stylu Aloha.

KAM UMÍSTIT TAPETY Z KOLEKCE ALOHA?

Tapety na zeď z kolekce Aloha jsou perfektní v každé místnosti, ale podle našeho názoru jsou ideální pro obývací pokoj. Působí klasickým a jedinečným stylem v hlavní místnosti vašeho domu. Ideální je také do chodby, protože díky těmto tapetám je vaše chodba jednou z nejlepší části vašeho domu.

KUPTE TAPETY ALOHA V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR!

Pokud jste hledali klasickou tapetu s exotickými vzory po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více