A.S. CRÉATION ADELAIDE – TAPETY S JEDINEČNÝM DESIGNEM

Kolekce tapet Adelaide vytvořena společností

-58%
origin-claim
-66%
origin-claim

A.S. CRÉATION ADELAIDE – TAPETY NA ZEĎ S JEDINEČNÝM DESIGNEM

Tapety z kolekce Adelaide od A.S. Création vystihuje jméno kolekce. Adelaide znamená něco jako „ušlechtilý tvar“ a to je přesně to, co odrážejí tyto stylové tapety. Klasické dekory, květinové tapety a výrazné grafické návrhy: kolekce Adelaide nabízí rozmanitý výběr tapety.

Významná kolekce zahrnuje městské i neobvyklé dekory pro současné interiéry, elegantní ozdobné tapety s romantickými třpytivými efekty a lesklé reliéfy, stejně jako vzrušující vintage tapety v kontrastních barvách. Kolekci Adelaide doplňujeme jednoduchými tapetami s hvězdami a pruhy a jednobarevnými tapetami, které se perfektně hodí do dětského pokoje. Paleta barev od A.S. Création Adelaide je velmi rozmanitá od silných a popových tónů, jako jsou červené, fialové, tyrkysové, růžové, oranžové, modré, žluté a růžové až po klasické černé a bílé a přírodní tóny, jako je béžová, krémová a hnědá.

KVĚTINOVÉ TAPETY NA ZEĎ – ELEGANCE KOLEKCE ADELAIDE

Květinové tapety v kolekci Adelaide jsou velmi rozmanitá. V kolekci naleznete anglické tapety s velmi elegantně navrženými květinami v jemných barvách, které jsou ideální pro útulný venkovský styl s britským vzhledem.

V naší nabídce tapet najdete nejen všechny barvy a textury botanické zahrady, ale také různé materiálové kompozice. Našim cílem je se ujistit, že získáte správný typ tapet z pohodlí domova. Představujeme dva velmi odlišné materiály: vinyl a papír.

Pokud jste si vybrali vinylovou tapetu, rozhodli jste se pro zvláště kvalitní položku. Nejen, že nabízí skvělé návrhy, ale také poskytuje velice kvalitní skladbu. Z tohoto důvodu je vinylová tapeta velice oblíbená široké veřejnosti. Tento produkt je vyroben z vláknité nebo papírové základny a vrchní vrstvy z PVC, což zaručuje vysokou odolnost proti vlhkosti. To z tohoto druhu tapet činí ideální volbu pro kuchyni nebo koupelnu. Jednoduše uchopte vlhký hadřík a vyčistěte jej beze strachu, že zničí texturou tapetu.

O něco více tradiční materiál je papír, papírové tapety byli hojně používané jako součástí bytového designu. V dnešní době se od používání papírových tapet spíše upustilo, pro jejich křehkost, proto tuto tapetu doporučujeme pouze do místností, které nejsou pravidelně používané. Tento druh tapet není omyvatelný, což může představovat problém. 

JEDNODUCHÝ NÁVRH TAPETY NA ZEĎ PRO VELKOLEPÝ VZHLED!

Kromě vzrušující a extravagantní tapety nabízí kolekce Adelaide také poněkud jednodušší dekory, které nejsou v žádném případě horší než vzorované tapety, pokud jde o vkusný design.

S tapetou s hvězdami se můžete dostat ke hvězdám a vytvořit snový interiér, zatímco klasické pruhované tapety poskytují poněkud námořní a elegantní atmosféru. Jednoduchý, ale velmi módní vzhled kolekce A.S. Création je zaokrouhlený. A.S. Création Adelaide poskytuje vkusné tapety s různými povrchovými strukturami.

ŠIROKÝ VÝBĚR TAPET V ESHOPU BRICOFLOR – OBJEDNEJTE SI SVŮJ OBLÍBENÝ STYL TAPETY

V online obchodě BRICOFLOR CZ nabízíme mnoho typů tapet. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma. Díky tomu, že vzorky přiložíte na stěnu, kde chcete tapetu instalovat, zjistíte, jaká tapeta se hodí k Vašemu interiéru nejlépe. Víte přesně, kterou tapetu chcete, ale nevíte jaké množství chcete? Využijte našeho online kalkulačky, která Vám pomůže určit, kolik rolí budete potřebovat. Projděte si naši kompletní nabídku, jsme si jistí, že najdete, co hledáte. Pokud budete mít jakoukoli otázku k našim produktům, kdykoli se na nás obraťteprostřednictvím e-mailu nebo telefonu.

Plus icon Přečtěte si více