Close icon

CORTEX vinylová podlaha - MODERNÍ VINYLOVÁ PODLAHA Z KORKOVÉHO DUBU

1 - 17 z 17 Produkty

Vinylová podlaha z korku – Ekologicky přijatelný materiál

Cvakací vinylová podlaha z Cortexu je vyroben z korku. To se udržitelně získává z kůry korkového dubu. Aby se nezatěžovalo životní prostředí degradací materiálu, strom se loupá pouze každých devět let. Vinylová podlaha z korku a její vyráběcí proces je pečlivě prováděn ručně, aby nedošlo k úmyslnému poškození stromu. Korek je poté speciálně připraven pro další výrobu, takže exkluzivní vlastnosti materiálu se mohou projevit ještě silněji. Cortex je jedním z ekologických odborníků na zpracování korku v jejich klikvinylových podlahách. S 30 lety zkušeností na trhu se výrobce spoléhá na příznivé vlastnosti přírodního materiálu. Vinylová podlaha od Cortexu je proto velmi kvalitní.

Vinylová podlaha má uvnitř korkovou vrstvu a to zajišťuje, že jednotlivá prkna jsou obzvláště teplá a tichá. Díky elastickým vlastnostem je click vinylová podlaha nárazuvzdorná. To znamená, že vinylová podlaha je nejen chráněna před vnějšími vlivy, jako je tlakové zatížení a poškrábání, ale tato vinylová podlaha je také mimořádně šetrná ke kloubům. Skutečnost, že korek má přirozenou schopnost ukládat CO2, hovoří také o zdraví bydlení a udržitelnosti vinylových podlah. Tímto způsobem se pasivně vytváří příjemnější klima v místnosti, které umožňuje ještě lepší cirkulaci vzduchu v místnosti.

Každý, kdo se stará o své sousedy, je také s jedinečným materiálem dobře obeznámen. Díky neobvyklé voštinové struktuře korku se skládá hlavně ze vzduchu. To absorbuje a kompenzuje zvuk a vibrace. Celkově je hluk v místnosti snížen až o 50% pouze pomocí korkové výztuže. Korek tak slouží jako akustický izolátor pro ještě tišší zážitek. S korkovými vinyly od společnosti Cortex vytvoříte harmonickou atmosféru místnosti, která má pozitivní vliv na lidi a životní prostředí a také nechá místnost zářit v nové kráse. Proto vinylová podlaha s korkovou výstuží je skvělou volbou.

Vinylová podlaha click V NEJKRÁSNĚJŠÍCH DESIGNECH - UNIVERZÁLNÍ DESIGN POKOJŮ

Vinylová podlaha click není rozhodující pro optimální koncept místnosti. Vinylová podlaha a její design musí také odpovídat zbytku interiéru a atmosféricky jej doplňovat. Je důležité, aby click vinylová podlaha měla podpůrný účinek a nezasahovala. Kontrastní barevné schéma obvykle vytváří zvlášť harmonický celkový obraz. Světlý a měkký nábytek propůjčuje místnosti vzrušující kontrast s tmavšími, rustikálními vinylovými podlahami, což vytváří vzrušující atmosféru. Vinylová podlaha click od Corterxu však dokáže zdůraznit některé styly.

Módní vzhled shabby-chic těží z jednoduchých podlah s kontrastním zrnem, které vypadají velmi přirozeně a neošetřeně. K tomu se hodí lehké vzory stěn nebo tapety se vzorem květin. Ti, kteří to mají rádi minimalistější vzhled, se mohou rozhodnout pro vinyl podlaha s kamenným vzhledem.

Vinylová podlaha vypadá velmi ušlechtile a vytvářejí celkovou klidnou atmosféru, ve spojení s jasnými liniemi a strukturami místností je vytvořen vysoce kvalitní celkový obraz, který každého designéra bledne. Možnosti designu a kombinací nejsou nijak omezeny, takže každé přání lze snadno implementovat. Vinylová podlaha s korkovou výstuží nabízí několik designů, proto každý si vybere bez ohledu na náročnost klienta.

CORTEX VINATURA – Vinylová podlaha click S ATRAKTIVNÍM VZHLEDEM A MAXIMÁLNÍ FUNKČNOSTÍ

Vinylová podlaha click z kolekce Cortex Vinatura vydrží každodenní zatíýení. Díky své extrémní životnosti je tato vinylová podlaha Cortex Vinatura odolná vůči tlakovému zatížení a poškození oděrem v bezproblémových, ale i v náročnějších dnech. Vinylová podlaha však není jen technicky přesvědčivá. Vinylová podlaha Cortex také nabízejí skutečnou přidanou vizuální hodnotu. Vinylová podlaha a její široká škála z kolekce Cortex Vinatura nezanechává nic, co by bylo žádoucí.

Kromě různých dubových replik jsou k dispozici další neobvyklé napodobeniny dřeva. Click vinylová podlaha Cortex Vinatura Essence „VI29507 Cherry Antique“ má obzvláště teplý a přirozený efekt díky hnědožlutému tónu. Pokud vybavíte místnost touto podlahovou krytinou, dodáte jí přátelský a útulný vzhled. Vinylová podlaha kombinuje koncepty vybavení všeho druhu. Jemná elegance click vinylová podlaha má pozitivní vliv i na menší místnosti. Celkově to vytváří mírnou, ale zaoblenou scénu, která vás podpoří v tom, abyste se cítili dobře.

POKLÁDÁNÍ JEDINÝM KLIKNUTÍM – Vinylová podlaha click Cortex

Se systémem kliknutí CORKLOC je pokládání vinylové podlahy ještě jednodušší než dříve. Vlastní mechanika výrobce zajišťuje rychlejší instalaci bez lepidla, která z laika udělá profesionálního řemeslníka! Korkový nosič, typický pro vinylové podlahy Cortex, optimálně podporuje pohodlí při chůzi a stání. Neobvyklý materiál zároveň zajišťuje dobrou hlučnost a tepelnou izolaci místnosti.

Aby místnost zapůsobila ještě lepším pocitem průchodu a příjemně tichou akustikou. Vinylová podlaha a její korkové jádro však dokáže ještě více a obrovská tepelná izolace také dlouhodobě snižuje náklady na energii. Click vinylová podlaha od Cortex Vinatura má nad korkovým jádrem robustní HDF nosnou desku. Díky tomu nerovnosti v zemi již nehrají roli. Vinylová podlaha má silnou nosnou vrstvu, která překlenuje nepravidelnosti a nechává je zmizet v celkovém obrazu. Vinylová podlaha od Cortexu pak vypadá bezproblémově a zaujme rovnoměrným povrchem, díky němuž bude místnost vypadat otevřenější a přátelštější.

V zájmu podpory udržitelného image výrobce je vinylová podlaha s click systémem z kolekce Vinatura bez obsahu ftalátů. Není třeba se obávat škodlivých změkčovadel nebo látek, které jsou zdraví škodlivé. To je nejen přínosné pro životní prostředí. Díky přirozenému designu je vinylová podlaha dobrý izolátorem a zajišťuje teplo domova.

Vinylová podlaha odolná tlaku

Vinylová podlaha kolekce Cortex Vinatura má dvě různé tloušťky povrchu. Je tím zajištěno, že podlaha snadno vydrží větší zatížení. Poškození tlakem a roztříštěné spojovací body jsou minulostí. Nášlapná vrstva 0,30 mm je ideální pro obytný prostor. To je velmi silné i pro domácí použití a vyznačuje se obzvláště vysokou stabilitou. Aby bylo možné pokrýt také velmi frekventovanou komerční oblast, poskytuje Cortex click vinylu řady Vinatura s další otěruvzdornou vrstvou 0,55 mm. Díky tomu je vinylová podlaha obzvláště odolná proti poškození oděrem a poškrábání, takže i po letech vypadá stále rovnoměrně a nově.

CORTEX AQUANATURA vinylová podlaha - RYCHLE ZALOŽENÉ S TRVale KRÁSNÝM VÝSLEDKEM

Ti, kdo oceňují inovace a nejnovější technologie, by měli věnovat zvláštní pozornost vinylovým podlahám z kolekce Cortex Aquanatura. Vinylová podlaha je vybavena korkovou střední vrstvou, která se skládá ze směsi korkového granulátu. Díky tomu je vinylová podlaha nejen neuvěřitelně stabilní, ale také odolná proti vlhkosti. S instalační výškou pouhých 6 mm je to perfektní renovovaná vinylová podlaha a zajišťuje, že kvůli nízké výšce nemusí být dveře broušeny. To je zvláště praktické u skleněných dveří. Vinylová podlaha řady Cortex Aquanatura nepotřebuje další izolaci proti kročejovému hluku. Integrovaná kroková zvuková izolace o tloušťce 3 mm zajišťuje větší pohodlí, teplo a ještě lepší akustiku.

Vinylová podlaha s kompresní technologií

Vinylová podlaha kolekce Cortex Aquanatura je vybavena vlastním instalačním systémem PressFit od výrobce. Kotvení funguje jako zátka v láhvi. Pružný korek se roztáhne, když zacvakne do stávající drážky. Tím se vytvoří nepříznivé spojení a vinylová podlaha a její desky jsou pevně zajištěny na svém místě. Mechanismus cvakání se stává ještě silnějším, ale zůstává dynamický díky pružnosti korku. Spojovací body jsou mnohem stabilnější a je méně pravděpodobné, že se odlomí.

Správná vinylová podlaha pro každý pokoj

Vinylová podlaha a výběr vzorů v kolekci Cortex Aquanatura je poměrně jasný. Pro výrobce bylo zvláště důležité, aby vinylová podlaha click splňovala všechny funkční požadavky. Z tohoto důvodu jsou repliky jednoduchého dubu a borovice velmi neutrální. Každá vinylová podlaha optimálně doplňuje interiér. Click vinylová podlaha Cortex Aquanatura "JSX1003 Smoked Pine" má obzvláště harmonický účinek díky svému středně hnědému tónu a tmavému zrnu. Díky důstojnému kontrastu mezi dřevěným jádrem a vzorem imitace je vinylová podlaha nadčasovou klasikou. Vinylová podlaha může nejen zdůraznit každou místnost, ale také se stává charakteristickým poutačem, který vizuálně završuje celkový obraz.

Vinylová podlaha – nyní u BRICOFLOR

Samolepící vinylová podlaha kombinuje stylovost a praktičnost, což Vám umožňuje obnovit tvůrčí touhy i přesto, že se budete držet jednoduchého procesu a snadné péče. Několik důležitých technických vlastností, kterými samolepicí vinyl disponuje, dovoluje užití této podlahy v jakémkoli prostředí včetně vysoce intenzivního používání, přičemž nadále garantuje dlouhou životnost a stabilitu. V eshopu BRICOFLOR naleznete širokou paletu aktuálních kolekcí, mezi kterými najdete i samolepicí vinyl, který jistě bude vyhovovat Vašim požadavkům. Nabízíme nejlepší produkty na trhu při zachování odpovídajícího poměru cena/výkon. Prosím kontaktujte nás, náš personál Vám rád pomůže objevit samolepicí vinyl, který splní Vaše potřeby a přání. Profitujte z předností vinylu co nejdříve!

Plus icon Přečtěte si více