Close icon

Tarkett vinylová podlaha a prkna – Cenově výhodná renovace

Renovace napatří mezi nejoblíbenější činnosti asi nikoho z nás, přesto je někdy nutn&aa…

Přečtěte si více
1 - 16 z 16 Produkty

Tarkett iD Inspiration Loose-lay – nechte se inspirovat velkým výběrem exkluzivních a autentických designů samoležící vinylové podlahy

Samoležící vinylová podlaha v kolekci Tarkett iD Inspiration Loose-lay jsou skutečný milník na trhu flexibilních podlahových krytin. Hodí se pro instalaci v intenzivně používaných komerčních prostorech i regulérně používaných průmyslových objektech. Jelikož má užitnou třídu 33/42, je předurčená pro široké spektrum oblastí, ve kterých bude výborně sloužit uživatelům. Zejména malé prostory nebo ty, v nichž je nutná častá změna povrchu, můžou těžit z rychlé montáže řady iD Inspiration Loose-lay a jejích vizuálních a technických aspektů. Je jedno, zda to budou obchodní plochy s rychle se měnícím sortimentem, servisní plochy nebo třeba showroomy, samoležící dílce od Tarkett jsou opravdu pastvou pro oči, která má spoustu výhod.

U kolekce si můžete vybrat z mnoha stylů přírodního či abstraktního dřeva, které jsou k dispozici ve formátu prken či minerálních vzorů ve formátu dlaždic. S tímto výběrem, od světle po tmavě jehličnaté, listnaté či vzácné dřevinové dekory, nebo na druhé straně kamenné dekory vytvoříte v každém pokoji útulnou atmosféru. Tato kolekce je velmi robustní a trvanlivá, svůj nový prostor dodávající klid si tak budete moct užívat po dlouhou dobu. Pro prodloužení životnosti a snadnou údržbu je podlaha chráněná povrchovou úpravou TopClean XP™, který zároveň brání opotřebování krytiny. Zároveň Vás tato podlaha přesvědčí řadou kvalitních technických specifikací, jde například o odolnost proti ohni, proti opotřebení či její protiskluzné vlastnosti. Dalšími výhodami této 4,5 mm vysoké krytiny je vhodnost pro použití pod kolečkové židle či zvuková izolace až do 8 dB. Dejte šanci a nahlédněte do kolekce Tarkett iD Inspiration Loose-lay, která má jedinečnou vizuální stránku a neméně tu kvalitativní.

Staňte se kreativní a vytvořte si svůj vlastní vzor

Absoltuním vrcholem kolekcí Loose-lay značky Tarkett je možnost kombinovat vinylové dlaždice a prkna do individuálního originálního vzoru. Prostě odprostěte se veškerých konvencí a mixujte různé styly, můžete si tak splnit Vaše sny stát se pro jednou návrhářem. Nádherně vypadá například kombinace dekorů Limed Oak Brown a Sawn Oak Dark Brown z kolekce Tarkett iD Inspiration Loose-Lay, které snesou pokládku do „stromečku“ anebo také šachovnice. Díky těmto kreativním řešením je na danou místnost radost pohledět.

Vysoce kvalitní vinylová podlaha od firmy Tarkett, která udělá z renovace hračku

Díky intuitivnímu zaklikávacímu systému montáže zámkové vinylové podlahy, který Tarkett dodává, můžeme pokládat podlahu okamžitě bez lepidla či jiného pojiva.  Plovoucí vinylová podlaha s click systémem má opravdu jednoduchou montáž, že ji zvládne instalovat opravdu každý z nás, dokonce ani amatér nebo domácí kutil by s pokládkou neměli mít žádný problém.

Kromě atraktivního vizuálního designu a technických vlastností je systém pokládky klíčový faktor při určování, která zámková vinylová podlaha je vhodná pro Vaši domácnost. Vinylová podlaha přichází v mnoha variantách, může být jako lepený vinyl (se „suchou“ zadní stranou), samolepicí vinylová podlahasamoležící loose lay vinyl nebo vinylová plovoucí podlaha, jíž jméno je odvozené od tradičních parket a laminátových podlah.

Přestože všechny typy vinylové podlahy jsou stále populárnější, plovoucí vinylova podlaha se osvědčila jako nejoblíbenější produkt ze všech. Je to dané zejména tím, že vinylová plovoucí podlaha s click systém byla otestovaný časem a většina z nás se s ním už minimálně jednou v životě setkala.

Tarkett není jen evropským lídrem na trhu zámkové vinylové podlahy, proslavil se však také parkety.  Většinu jeho výrobků je možné použít v obytných i komerčních prostorech, některé pak dokonce v průmyslu. Dále proniká mezi největší hráče v oblasti laminátové podlahy, lina nebo elastických podlahách pro sportovní haly.

Jedna taková plovoucí vinylová podlaha s click systémem, kterou lze využít téměř ve všech oblastech, je rozsáhlá řada Tarkett Starfloor. Mnoho různých inspirativních designů zámkové vinylové podlahy je k dispozici s různými vrstvami opotřebení, což zajišťuje nalezení vhodného produktu pro prakticky všechny místnosti. Kolekce Tarkett Starfloor Click 30 a Tarkett Starfloor Click 55 se pyšní vlastnotmi, že vinylová plovoucí podlaha může být využita pro domácí použití s mírným až běžným provozem.

Pokládka samoležícího vinylu je třikrát rychlejší než jiné alternativy

Samoležící vinylová podlaha zjednodušuje pokládku. Pokud už jste někdy pokládali podlahu sami, určitě víte, že to bývá spojeno s dlouhým a často komplikovaným pracovním postupem. Samoležící vinyl však přináší úplně jinou zkušenost. To je dané tím, že jako první nabízejí individuální položení, což zajišťuje naprosté ulehčení manipulace. Dlaždice se k zemi nijak nelepí, ani nemusejí být spojené předem s dalšími díly. A proto se z tohoto samoležícího systému instalace stává zábava a potěšení. Jediné, co je nutné připravit si k montáži, je pravítko, metr a zatahovací nůž.

Před začátkem instalace si ještě upravte podloží, to znamená ujistit, že je naprosto rovné, čisté a suché. Pak už si upravte jednotlivé dílce podle rozměrů místnosti, dopředu si ujasněte, kde je potřebné je seříznout v případě trvalých překážek a pak už jimi pokryjte celý pokoj, který rekonstrujete. Díky této jednoduché instalaci je celý proces třikrát rychlejší, než v případě obdobných podlahových krytin. Tato pokládka má ještě jednu velkou výhodu, a tou je odstranění dílce v případě jeho trvalého poškození. Je možné danou dlaždici/prkno vyjmout samotný a nahradit ji novým kusem stejného rozměru a vzhledu. Vše je vyřešené za pět minut a podlaha je zase jako nová.

A protože německý výrobce Tarkett patří mezi nejlepší evropské hráče na podlahářském trhu, máme pro Vás u nás v eshopu BRICOFLOR připravené jeho vysoce kvalitní produkty. Objevte ještě dnes špičkový samoležící vinylová podlaha značky Tarkett, který se pyšní úchvatnou vizuální stránkou, žádanými technickými vlastnostmi i jednoduchým systémem pokládky.

Získejte Tarkett samoležící vinylovou podlahu ještě dnes v online obchodě Bricoflor

Máte zájem okamžitě pokládat tuto samoležící vinylovou podlahu od Tarkett? Pak jste na správním místě. V eshopu BRICOFLOR si můžete objednat svůj oblíbený design, u něhož si navíc můžete říct o garanci nejlepší ceny. Můžete si tak být jistí, že Vaši novou podlahu získáte bez utrácení zbytečných peněz navíc. Chybí Vám k objednávce ještě nějaké informace? V tom případě neváhejte kontaktovat ještě dnes náš kompetentní tým konzultantů prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Pokud jste už rozhodnutí pro Tarkett, ale nemůžete si zvolit jen jeden design, využijte naší služby zaslání vzorků zdarma. Poté si budete moct udělat lepší úsudek, který styl je pro Vás ten pravý. Těšíme se na naši spolupráci, ze které budete profitovat.

Plus icon Přečtěte si více